Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tehetném tartalmasabbá...

Hogyan tehetném tartalmasabbá az életem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és az életem egy dögunalom. Iskolából, tanulásból, és itthon számítógépezésből, tv nézésből, zene hallgatásból áll. Amik mértékkel jó dolgok is, csak így, hogy folyton ezt csinálom, már rohadt unalmas. Mivel nincsenek haverjaim, barátaim, egy darab se, csak internetes aki az ország másik felén él, eljárni nem tudok haverokkal szórakozni, bulizni, vagy csak pusztán kimenni biciklizni egyet, pedig ezeket csinálnám legszívesebben.

Így egyedül mivel tölthetném a szabadidőmet gépezésen, meg az előbb felsorolt dolgokon kívül?

Hogyan ismerjek meg új embereket, ha már a jelenlegi ismerőseim egyáltalán nem kedvelnek, szóval velük reménytelen számomra a barátkozás?


2013. ápr. 8. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi érdekel ? Vannak körök, és hasonlók, estleg a sporttal, hogy álsz ? Kuyatsétáltatás a parkba, az egyik legjobb időtöltés szerintem, mozgás firss levegő és társaság, persze csak ah van kutyád. Barátkozni meg bármikor, bárhol lehet, csak legyél nyitott
2013. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt, hogy én is így éreztem, de az én tanácsom az, hogy tedd meg, amit gondolsz, hogy kedved van hozzá :) Ne félj a csalódástól, hívj el valakit biciklizni, bowlingozni, vagy akárhova. Tegyél nagy sétákat, vagy amihez kedved van.

Vedd észre a lehetőségeket, mert rengeteg van, ami eszünkbe sem jut. :) Van, hogy néha én is érzem ezt a kényszert, hogy na, már megint csinálni kéne valamit, olyankor vagy gondolkozok, vagy olvasok, vagy kocogok egyet, vagy akármi... Egyébként olyan gyönyörű idő kezd kibontakozni, hogy megéri a szabadban lenni. :D Úgyhogy hajrá!

Egyébként megkérdezhetem, hogy miért nem kedvelnek?

2013. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!