Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen emberre mondjátok azt,...

Milyen emberre mondjátok azt, hogy unalmas?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 14:52
 1/10 anonim válasza:
36%
Például olyan emberekre,akiknek soha nincs semmi ötletük nem szólnak hozzá semmihez,csendesek..
2013. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Aki nem tud mosolyt csalni az arcunkra, aki megnevettet arra nem mondom azt.
2013. márc. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem nincsenek alapvetően unalmas emberek. Mindenkiben van valami ami érdekes, és egyéntől függ, hogy most az adott ember érdekes-e vagy sem neki.
2013. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha állandóan csöndben van és egy helyben áll; nincs humora.. csak én kérdezek/beszélek.
2013. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem főleg az, ha sohasincs ötlete (pl. mit csináljunk, hová menjünk... stb.), ha nincs humorérzéke. Plusz mivel engem rengeteg minden érdekel, ezért az is hozzátartozik az unalmashoz, ha nagyon szűklátókörű.
2013. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor engem baromi unalmasnak találna némelyikőtök. Nem tartozom a társaság aktív életéhez, minél többen veszik ki a részüket valamiből, én annál több eséllyel vonom ki magam belőle. Az emberekkel általában csak az elkerülhetetlen párbeszédeket ejtem meg, nem fogok nekik felületes témákról fecsegni. Ez persze nem jelenti, hogy ne jönnék ki senkivel, egyszerűen csak szűkebb a köröm, mint a legtöbbeké, és szeretem azon belül tartani az ötleteimet. Az én szememben pl. a mindenen vihogó, hétvégente részegeskedő, hangosan rikácsoló sabloncsajok az unalmasak.
2013. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is unalmasnak találnak első látásra, pont azon okokból kifolyólag, amiket felsoroltatok. Nem is próbálnak meg velem beszélgetni, mert én nem kezdeményezek, de igazából nem is hiányzik, mert ők meg pont olyan emberek, akik engem nem érdekelnek :D


"Az én szememben pl. a mindenen vihogó, hétvégente részegeskedő, hangosan rikácsoló sabloncsajok az unalmasak."


Valahogy én is így látom. Azért mindenhol meglelem a saját kis társaságom. Igaz, lassabban meg nehezebben, mert "rejtőzködő életmódot folytatok". Kevesebb barátom is van, mint az átlagembernek, de ezek a barátságok sokkal mélyebbek, számomra értékesebbek.


Ilyen az INTJ-k sorsa...

2013. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: Én arra értettem ezeket a tulajdonságokat, akiket ismerek :D Első látásra inkább a csendesebb embereket kedvelem, mert általában szimpatikusabb személyiségeknek ismerem meg őket, mint a nagyon harsányakat. Szeretek barátkozni velük, hiszen baráti társaságban ők is jobban megnyílnak; mint én :D
2013. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, engem is unalmasnak találhattok akkor, mivel INFP vagyok, tehát elég csendes és komoly.
2013. márc. 12. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hirtelen minden GYK-felhasználó tisztában lett az MBTI-féle személyiségtípusával? Vagy csak az önismereti topicban ilyen elterjedt ez (megjegyzem, ez még az érthetőbb verzió lenne)?:D Én sok emberrel próbáltam kielemeztetni magam, és százféle diagnózis egyezményéül azt kaptam, hogy IN-nel kezdődöm (ami már eleve rossz előjel a társadalomnak), persze ezt sem egyöntetűen. A hagyományos négydimenziós tesztek többnyire INTP-nek hoznak ki, a funkciómérő szerint viszont rendkívül erős az Fi-m és az Ni-m is a Ti mellett, meg az Ne-m és a Te-m sem rosszak, csak kevésbé jelentős az erősségük. Hogy ezt ki minek látja, azt az illető szaktudására bízom, mindenesetre az már biztos, hogy az átlagrétegre messziről tekintgetek.

Hatodik voltam, bocs az OFFolásért.

2013. márc. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!