Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért megy ez a világon?

Miért megy ez a világon?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy nem tudok nem magányt érezni?

Sehogy sem jó semmi.

Próbálok barátkozni, nem megy. Úgy értem, hogy tudok normálisan, káromkodás nélkül beszélni. Van szókincsem is és barátkozni sem tudok.

Mégsem találok sehol egy olyan embert, akivel olyan barátságom lehetne, hogy legalább azt megkérdezné havonta egyszer, hogy mizu? hogy vagy?

Alapvetően szerintem megértő és humoros is vagyok valamennyire. Próbálok segíteni mindenkinek olyan szinten hogy ne túrjak bele a dolgaiba, hanem mondjuk tanácsot adok.

Mégis mindenhol az utolsónak érzem magam.

Vannak "haverok" suliban, akikkel tudok beszélgetni, de csak arról ami őket érdekli. Például egész nap azt hallgatom hogy a LoL (League of Legends) így volt meg úgy, meg a Metin2, de ha felhozok én egy témát miután ő fejezte, rábólint, aztán folytatja a sajátját.

Jó, itt lemondtam a fiú barátokról.

Elkezdtem egy kicsit a lányok felé haladni. Jól is ment, sőt, még volt egy lány akibe szerelmes is lettem.

Természetesen ő mást akart. Minden egyes lány akivel kialakult a barátság, mást akart, és panaszkodtak nekem hogy miért mindig a rib*ncokat szeretik a fiúk.

most kérdezhetném hogy a normális lányok, miért nem veszik észre magukat?

De nem tettem fel soha sehol a kérdést, nem vitatkoztam ezen senkivel mert lány is van ilyen meg fiú is.

Szóval voltam "jó" fiú.

Gondoltam ha ez nem megy, majd akkor változom.

Elkezdtem káromkodni, "menő" lenni, keménynek lenni.

Sikerült, jöttek a szaktanárik, sőt, voltak haverjaim, és egy barátnőm is.

De hiányzott az "igazság".

A "barátnőm" csak azért volt velem, hogy legyen valakije.

Haverok állandóan kunyeráltak ezt azt, természetesen ingyen kellett nekik.

Aztán jött valaki, aki "rossz" fiú volt, szintúgy.

Ő alapból az volt.

Egyszer nekem állt, nem hagytam magam, de amikor a 2 haverja lefogott ő meg 2 gyomrost benyomott, senki nem volt mellettem.

Ez az egyik suliban volt.


Most megint próbálok barátkozni és csak a magányt érzem.

Nincs senki megbízható mellettem.

Most elvagyok magamnak, elzártam magam.

És senki sem jött még hogy nem-e nyílok-e meg neki.


Merre vagytok emberek, akik megértenek engem?


2013. ápr. 10. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Járj sportolni és minden felvázolt gondod megoldódik.


56/F


(és Te? - mennyi/F)

2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt vagyok! :)

De te merre vagy? Én szívesen beszélgetek veled. Az alapján amit leírtál Te egy rendes srác vagy! Ne változz meg, légyél aki vagy. Most még a flegma nagyszájúak a menők, de ezt majd kinövik... Te egyszerűen érettebb vagy náluk.

Az meg, hogy miért vagy magányos? Hát igen... "ez megy a világon" Ez egy társadalmi probléma. A 20. században "bejött" az elidegenedés és azóta ilyen ez a világ. Persze előtte is v0ltak magányos emberek, de egyre rosszabb lesz... :/

2013. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15/F vagyok.
2013. ápr. 10. 21:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és Borsod megyében élek :)
2013. ápr. 10. 21:47
 5/8 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ne izgulj, ez a normális emberek "büntetése", de remélhetőleg nem tart örökké! Látod, máris van aki dumálna veled, valóban nem ártana egy kis sport sem és ha esetleg valami hobbi is rájönne, már baj is lenne az időddel! Tarts ki, már itt is van egy két haverod!
2013. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És az a lány akibe szerelmes lettél, mivel magyarázta hogy nem akar semmit?


Egyébként megértelek, nálam is hasonló a helyzet. Szerintem maradj csak önmagad, semmiképp nem kell színészkedni. Majd csak találsz valakit, aki megért :)

2013. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az! A pozitív gondolkodás, ahogy Ágh Feri barátunk írta. Ment a zöld! :)
2013. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a lány pedig nem magyarázta semmivel.

Egyáltalán nem szól már hozzám. Nem néz a szemembe, nem köszönöm, semmi.

Egyszer FaceBook-on kaptam egy üzenetet tőle, leírta hogy azért nem szól hozzám mert nem szeret.


UI.: Üzenetet csak délután fele tudok írni, mert most el kell mennem suliba :S

2013. ápr. 11. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!