Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A táborba, ahova megyek 1 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A táborba, ahova megyek 1 hét múlva, megy a legédibb fiú a világon! Tetszem neki, neki is tetszem. Furcsa lenne ott összejönni mondjuk felelsz v mersz közben v ilyesmi?! :/

Figyelt kérdés
Légyszi ez nagyon fontos, tudom hogy nagyon össze akar velem jönni, és ez kölcsönös, már barátaink kiderítették, csak ő még nem tudja ezt rólam, h nekem tetszik. Az más kérdés h fiatalabb, de nagyon gáz lenne, ha ott jönnénk össze? Mert azért ilyen témákban félénk fiú, és jobban örülnék h a tábortűz alatt történne...
2011. jún. 28. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de az én 324,00215. énem a legédibb a világon.

A lényeget félre rakva pedig, nem ciki semmi sem. Mással ne foglalkozzatok. Sok szerencsét! Ne keresd a tökéletest, keresd őt!

2011. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*nekem is tetszik
2011. jún. 28. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha félénk, akkor lehet hazudni fog, hogy nem jössz be neki, úgy hogy jobb lenne kettesben lenni.
2011. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló... :D tényleg édi vagy thx:)
2011. jún. 28. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
A tábor alatt csináljatok közös programokat. Pl tollas labda, foci, vagy bármi ami közelebb visz titeket egymáshoz.
2011. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

milyen tábor? :) énis egy hét múlva megyek kb:)

egyébként sztem nem gáz. csak ne üvegezés közben, mert tényleg, ha félénk, akkor ott is az lesz. vmi délutáni proginál, vagy ilyesmi

2011. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vándor tábor:)
2011. júl. 1. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!