Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék, visszaszólni?

Hogyan tudnék, visszaszólni?

Figyelt kérdés
Az van,hogy van elég erőm visszaszólni,csak azt nem tudom,hogy mit kéne!!!Ha pl.:Azt mondják,rád,hogy csúnya,vagy,tetves,és ironikus megjedzéseket tesznek a ruhádra,vagy amikor hozzádérnek akkor undorodnak!!!Mit mondjak???Nem igazán tudom kezelni a helyzetet!!
2013. ápr. 11. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

csúnya vagy - de nem annyira mint te

tetves - biztos tőled kaptam el

undorító a ruhád - igen, kb. mint a fejed

2013. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 11. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, ezekenk a visszaszólásoknak semmi értelme, csak lesüllyedsz a szintjükre. levegőnek kell nézni őket, ha nagyon idegesít akkor lehet perelni pl méltóság vagy egyéb megsértése miatt, érdemes ilyenkor tanúkat és bizonyítékot felsorakoztatni. persze alapesetben egy jó nagy pofánvágás kéne nekik, de akkor meg te leszel a rosszfiú, és téged büntetnek meg, így érdemes elébe menni és megfordítani. azért egy jó harcművészet ad 1 magabiztosságot, meg jó önvédelemre is.
2013. ápr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!