Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nem tanulok 4-es átlag...

Ha nem tanulok 4-es átlag felett akkor nagyon rossz életem lesz?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok kifejezetten jótanulo akkor milen sors vár rám?

2013. ápr. 16. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz nagyon rossz, de nagyon jó se lesz.
2013. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a szüleid próbálnak ezzel tanulásra ösztönözni. :) Sok embert ismerek, aki nem volt jó tanuló, és mégis elégedett az életével, de az igaz, hogy jó jegyekkel több esélyed van továbbtanulni és jobban fizető munkát szerezni. Azt meg, hogy milyen sorsod lesz, nem lehet tudni. Majd meglátod. :)
2013. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Az átlagom jóval 4-es alatt van,a családom nem gazdag de jól érzem magamat.

Hogy miért?Mert nem problémázom túl a dolgokat,nem idegeskedek,ez többet ér mint a jó jegy.

Hiába tanulsz jól ha nem élvezed ki az életet,semmit sem érsz a jegyekkel mert nem ettől leszel boldog.

Jó jegyeid vannak,egyetemre mész és évekig állást keresel.

Rosszabb eredményekkel is lehetsz boldog,csak nem egyetemre mész hanem pl OKJ-ra,így is kapsz munkát,így is lehet jó életed.

2013. ápr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat utolsóval egyetértek mert tökre igazad van de érdekel a többi ember gondolata is:)
2013. ápr. 16. 18:20
 5/6 anonim válasza:

Ha jól tanulsz, és lesz jó végzettséged (pl.:hiányszakmákból diplomád)nyelvtudásod akár több nyelven is beszélsz, sokkal több lehetőséged lesz az életben. És sokkal több lehetőséged lesz a "jó" életre, a jobb sorsra! Úgy hogy tanulj!!!

Két példa is van a környezetemben. Az unokahúgom egy nagyon szép 1.90 magas vékony szőke hosszú hajú gyönyörű modell-alkatú lány. 18 éves, otthon ül, állandóan tanul, se barátnője, se barátja, csak ötösei, meg nyelvvizsgái: angol felső, német közép. Állatorvos szeretne lenni külföldön. Ha így alakul, biztos jól fog keresni, de a magánélete=nulla.

A másik ismerősöm lánya ugyanez, csak ő kicsit csúnyácska. kitűnő tanuló, német felsőf. nyelvv., 13 éves kora óta barátja van, ezer barátnője. Soha sem kellett enki mondani h tanuljon, viszont cserébe mindent megkap a szüleitől. Lehet barátja, barátnőzhet, akik együtt járnak már a családdal nyaralni stb...Egyetemi diplomája lesz, német tanár lesz, egész nyara szabad stb... Az ő magánélete viszont tökéletes. Ugyanigy van a bátyja is aki rendőrtisztire jár, egyetemre. Annyi az ösztöndíja, mint az én fizetésem, és ha végez biztos állása van, több százezerért...

2013. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan már, olyan milliomosok vannak, akiknek köze nem volt se egyetemhez, sem főiskoláshoz.

Ha nem is milliomosok, de nem nélkülöznek, sőt.Nekem vannak ilyen ismerőseim, szóval csak fel a fejjel!

A szakértelmed, érzéked és jellemed sokkal fontosabb szerintem, egy okoskodó papucsot nem szívesen vesz fel senki egy munkahelyre szerintem.

2013. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!