Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek leblokkolás ellen?

Mit tegyek leblokkolás ellen?

Figyelt kérdés

Ha valaki "beszól" nekem (legyen az direkt beszólás vagy burkolt, hátulróljövős sunyi hátbadöfés) csak úgy lefagyok, nem tudok mit reagálni. Nem azért mert nem merek, beszélnék én, ha tudnék mit. De annyira lefagyok, hogy általában meg sem tudok szólalni. Pár órának vagy akár pár napnak is el kell telnie, míg rájövök, mit vagy hogyan kellett volna reagálni. Az a baj, hogy ezek a beszólások váratlanul érnek és hirtelen kiürül az agyam. Ez nagyon zavar, mert nem tudom megvédeni magam és így könnyű célpont leszek.


Ez ugyanúgy érvényes egy haveri "csipkelődésre", mint egy rosszindulatú megjegyzésre is.


Szerintetek mit tegyek? (Értelmes válaszokat várok!)


25 N



2013. ápr. 16. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Fúú, nekünk ugyanaz a problémánk.


Én se tudok olyankor megszólalni, utána tudom mit mondanék, de addigra már el is felejtették az esetet.

Én meg őrlődök magamban.

Mindig lejátszom magamban újra, hogy ő mit mondott és én erre mit vágnék rá és arra gondolok, hogy legközelebb ha így csinál jól megmondom neki.

Csak utána meg valami más miatt szól be, amire megint nem vagyok felkészülve.

Ördögi kör sajnos.

2013. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ha valaki viccből szól be, akkor tanulj meg nevetni magadon.
2013. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
A rosszindulatú megjegyzéseket ne vedd magadra. Hallgasd meg majd menj tovább. Ha jogosak, akkor mond, hogy változtatni fogsz rajta.
2013. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
46%

szerintem az gátol a szellemes, jópofa visszaszólásban, hogy attól tartasz, nem találják majd elég viccesnek, amit felelsz. a dolog nyitja: engedd el magad! ha csak poénból ugratnak, akkor azért, ha pedig gonoszságból, akkor meg azért, mert le kell sz*rni.

egyébként ha nevetsz, azzal sosem lőhetsz mellé! :)

2013. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Robinson801 válasza:
Semmit nem kell tenni ,fagyj le.Majd felolvadsz
ápr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!