Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért bánt engem? Nem csinálta...

Miért bánt engem? Nem csináltam semmi rosszat.

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy az egyik osztálytársam undorítóan bánik velem.Ha a közelébe vagyok elkezd pfhujjozni, és undorodni tőlem. Le is tetvesezett. miért csinálja ezt? alig beszélek hozzá.

2013. ápr. 16. 14:36
 1/4 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk.
2013. ápr. 16. 14:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan a suliban vagy ember akire ránézel és legszívesebben bevernéd az arcát. A normális emberek (amíg nem éri őket sérelem) csak kiröhögik magukban ezeket az embereket vagy magukban gyűlölködnek. Ez az illető aki bánt téged.. benne nincs annyi, hogy magába tartsa (ez nem illő és idióta, gyerekes viselkedés).
2013. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha képmutatóan viselkedne, és magában tartaná az sem lenne jobb. Így tudni hogy mit gondol, nem szépít a dolgokon, mint oly sokan teszik.
2013. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy az osztálytársad irigy rád valamiért. Nekem is volt egy ilyen ismerősöm. Mindig csesztetett és éreztetni akarta velem, hogy Ő jobb mint én. Aztán rájöttem, hogy csak irigykedik mert elég feltűnően elkezdett utánozni. Olyan cuccai lettek mint nekem, ugyanolyan füzetet vett mint én. Vettem egy nyakláncot 2 hét múlva már Ő is olyat szerzett. Több lánnyal is ezt csinálta, nem nagyon foglalkoztunk vele és egy idő után leállt.
2013. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!