Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal nyaggat, hogy milyen fiús vagyok. Pl vagyok szokv.: az írásomra is mindig megkapom, hogy lehetne nőiesebben, meg szebben írj.

A stílusom is kicsit fiús. Lány ruhába járok mondjuk de pl.: sose volt rajtam szoknya. Küzdősportot űzök ezért ahhoz vagyok szokva, hogy nincs fülbevaló a fülembe és össze van kötve a hajam. /ha van valami csak akkor nem így van/

Az öltözködésemen nem látszik mondjuk de nagyon szeretem azt az erős rock és metál zenét...

Illetve most informatikusnak tanulok /5 éves korom óta szeretnék informatikus lenni/ és eléggé tehetséges vagyok benne úgy tűnik. Legalábbis a tanárok szerint messze pipálom a fiúkat.


Bulizni ritkán járok mert nálunk rövid pórázon tartanak de ezt mindig feszegetem. /Pl:. nem mehettem volna egy koncertre a hétvégén mert dolgozni kellett volna. Pénteken meg kirándulás volt. 1 délelőtt meg csináltam a munka rámeső részét és mentem mert 1 hónapja megy volt a jegy attól, hogy nem engedtek/


2013. ápr. 16. 14:39
 1/5 A kérdező kommentje:
18l
2013. ápr. 16. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi itt a gond?

Én is ilyen vagyok,csak én néha hordok szoknyát és sárkányos/kígyós fülbevalókat.

Nincs ebben semmi.

Érzed jól magad és ennyi.

Egy nő így is talál magának párt ha hasonló a stílusa.

19L

2013. ápr. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Őszíntén szólva én nem szeretem kimutatni az érzésem. Tehát ha nem tetszik valakinek a megjegyzése stb. azt senki nem tudja meg mondani. De eléggé idegesít.
2013. ápr. 16. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor legyél egy picit lazább:D
2013. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést, hol itt a probléma? ilyen vagy és kész. vagy a nyaggatás zavar? ne foglalkozz velük, ez csak egy hülye divat, hogy az nő aki beépül a lotyóközösségbe. vannak női sztereotípiák, amik élnek a közember fejében, és szeretnének mások felett uralkodni, de valójában ezek egyáltalán nem tesznek nőiesebbé. a szülők meg munkatársak meg suli meg idegenek senkit se érdekel, akikkel jól akarod érzni magad, azok a barátok, meg párkapcoslat, ők meg valószínűleg úgy fogadnak el, ahoyg vagy, másképp nem szeretnének (ha igazi barátok).


ez már évezredek ótaígy megy, az emberek birkák, kellenek nekik jellegek amik megerősítik őket a csordaérzetükben: zászló, egyenruha, közös ideológiák skandálása...

2013. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!