Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen irányba induljak el?

Milyen irányba induljak el?

Figyelt kérdés
Milyen szakmát tanuljak, ha szeretnék az életemben segíteni az emberiségnek? Mármint szeretnék segíteni másoknak. (Például az éhező, szegény embereknek. Vagy szeretném megakadályozni, hogy ennyi ártatlan ember haljon meg, fiatal gyermekeket raboljanak el, és öljenek meg.. És hogy ezeket az embereket (akik ilyeneket tesznek) ne engedjék szabad lábra pár év után...) Úgy, mint egy önkéntes, de hivatalosan. Szóval ami a munkám lehet.

2013. ápr. 17. 15:45
 1/4 dani900 ***** válasza:
Egészségügy, azon belül sok minden.
2013. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok jó biològiábòl. Mármint szeretem, és érdekel is, csak ilyen szabályszerűen tanulni nem tudom.
2013. ápr. 17. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség, olyan nincs, hogy valamit ne tudnál megtanulni, valószínűleg nem vagy értelmi fogyatékos, szóval ha nem megy bele a fejedbe annak ellenére sem, hogy azt mondod érdekel, akkor:

a.) igazából nem érdekel

b.) keveset alszol, iszol, vitaminhiányod van, stb. és emiatt dekoncentrált vagy


Egyébként ne így indulj neki. Először azt találd ki, mi az ami _tényleg_ érdekel, és utána azon belül mit tudnál csinálni. Az embereken nagyon sokféleképpen lehet segíteni.

2013. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szociológia
2013. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!