Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl sok időt töltök a jövő...

Túl sok időt töltök a jövő gondolatával hogy milyen írányba mozduljak el mert ellentétesek egymással. Szív vagy ész. Hogyan cselekedjek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 19:24
 1/4 anonim válasza:
Természetesen szív. De amúgy meg teljesen mindegy mert a létezésünk értelmetlen és céltalan.:D
2013. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül szív. A szívem azt súgja, hogy legyen nyugis, egyszerű életem, de tudom, hogy később megbánnám, így inkább az eszemre hallgatok.
2013. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is azon vagyok hogy még szórakozzam ki magam vagy komolyan kezdjek el robotolni. Mert ha a szórakozást választom akkor az bántana hogy már mennyivel előrébb lenne a számlám. Vagy csak a munkát akkor meg azért hogy mennyi mindenről lemaradtam. Az a baj hogy túlgondolok mindent.
2013. márc. 10. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, hány éves vagy de ha most nekiálssz dolgozni és elherdálod a fiatlságod, akkor tuti megbánod, de ennél rosszabb ha majd rádtör a kapuzárási pánik és akkor próbálod meg kiélni magad mikor családod lesz és kötelezettségeid. miért nem dolgozol és jársz el szórakozni mellette? meg lehet találni az egyensúlyt. 30 éves vagyok 3 gyönyörű gyerekkel és most meg lennék őrülve, ha nem lett volna jó néhány bulis évem...
2014. márc. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!