Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért befolyásolja a gondolkod...

Miért befolyásolja a gondolkodásomat egy rossz indulatú ember véleménye?

Figyelt kérdés
Az egész abból indult, hogy változtattam a külsőmön(feltűnően:haj, öltözködés) és nekem nagyon fura az első napokban megszokni az újat, de azért váltottam mert a régit untam. Tehát mindenki azt mondta, hogy jó, kivéve egy ember, akit mások is olyannak ismernek, hogy gonosz, rosszakaró, és stb. Ő mondott egyedül negatívat a külsőmre, azóta mióta változott, semmi bajom nem volt eddig, amíg nem szólt le, csak utána kezdtem el látni azokat a hibákat, amit mondott. Tudom, hogy nem kellene rá hallgatni, de mit tegyek, ha ennyire befolyásolja a meglátásomat..? Rengeteg emberből egy rossz vélemény el is rontotta az egészet. Mindenki mondta, hogy jobb/jó stb, aztán jön egy ilyen s*ggfej(tényleg az, pedig én nem szólom meg az embereket) és a csúcspontról a mélybe visz a megjegyzéseivel..
2013. ápr. 17. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha neked így tetszik akkor ne foglalkozz vele!

Persze leírni és mondani könnyebb, mint megcsinálni.. :)

Nem tetszhet mindenkinek minden, mindenkinek más az ízlése de az még nem azt jelenti, hogy attól rossz.

2013. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azóta nem tetszik, mióta beleszólt..
2013. ápr. 18. 15:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos az ember a rosszra jobban emlékszik, ezért hiába dicsér meg 10, ha utána jön 1 aki leolt a francba.


A jó dolgokra kell összpontosítani, az ilyen irigy rosszindulatúakkal nem szabad foglalkozni, csak le akar húzni a saját szintjére.


Az is lehet, hogy szimplán nem jön be neki, ami neked, végülis minden embernek más tetszik, lehet más az ízlése. Az már más kérdés, hogy ezt lehet finoman is közölni, nem pedig tapló módon.


Én mindig azt mondom, hogy ne azt nézd mit mondanak, hanem hogy ki mondja.

2013. ápr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is az számít, hogy ki mondja, mindenkinek először maga körül kellene szétnéznie, másodsorban pedig, az a legfontosabb, hogy te jól érezd magad.
2013. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!