Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz ember vagyok. Hogyan...

Rossz ember vagyok. Hogyan változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés

Mélyen elgondolkoztam és rájöttem, hogy milyen is vagyok valójában. Ezen szeretnék változtatni.

Kétszer is megcsaltam az előző barátnőmet, amit persze nem vallottam be és amikor más dolog miatt szakított velem még nekem állt feljebb. Éveken keresztül átvertem. A mostanit is sikerült majdnem, de mégsem tettem. Valahol mélyen örülök annak ha mást szenvedni látok, ezt néha akaratom ellenére is kimutatom úgyhogy vannak ellenségeim. Azt is bevallom, hogy szeretek néha gonoszkodni és amikor elérem amit akarok elégedett vagyok (nem nagy dolgok, de a kedvük elromlik). Nem vagyok szófogadó, időnként erőszakosságra is hajlamos vagyok, szerencsére még nem lett nagyobb bajom belőle és ezt szeretném továbbra is elkerülni, ezért szeretném ha segítenétek egy kicsit. Nem tudom, hogy alapból ilyen vagyok, vagy tehetek-e róla de már a suliban is ilyen voltam, az meg nem most volt. Hogyan változtassam meg magam mielőtt teljesen tönkre mennek az emberi kapcsolataim? 27 leszek.



2013. ápr. 14. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj át mindent legalább kétszer mielőtt kimondod/megteszed. Esetleg látogass el egy pszichológushoz.
2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már haladás, hogy felismerted a hibáidat. Próbáld mindig átérezni, hogy neked hogyan esne, ha azt csinálnák veled, amit te csinálsz mással. Igen "rossz"embernek neveznélek, mert élvezed, hogy másnak fájdalmat okozol. De ez szerintem a gyerekkorodból hozhattad, gondolkozz el azon, hogyan élted meg a gyerekkorodat, hogy miért kényszerültél arra, hogy gonoszkodj másokkal!
2013. ápr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a második is kifejtette, nem akarom Őt ismételni, de az biztos, hogyha a felismerés és a változtatási szándék megvan, az fél siker, valamint valószínű tényleg, hogy a dolog gyökereit a gyerekkorban, a szülői háznál, a családban kellene keresned.

Nem vagyok egy magyar zene rajongó, ráadásul nagyon régi, lefutott dolog ez, de ha van türelmed, hakkgasd meg a szövege miatt, szerintem elgondolkodtató.


http://www.youtube.com/watch?v=X7rQSyldfXo


A másik meg, hogy a pszichológus sem rossz, de ők azért korántsem tudnak annyit nyújtani, mint egy ÖNISMERETI CSOPORT vagy leginkább egy HELLINGER-féle CSALÁDÁLLÍTÁS. Na ott aztán minden felszínre jön. Ezekhez nem írok linkeket, a google kiad többet is. Komolyan, nagyon ajánlom, hogy keress rájuk, és olvass önismerettel foglalkozó leírásokat.


Szerintem nem vagy Te rossz srác, biztos vagyok benne, hogy vannak emberi értékeid, csak rossz úton vagy, vagy rosszkor, rossz helyen. Fejben kell helyretenned magad.

Sok sikert kívánok és hidd el, ha tényleg akarod, menni is fog.

2013. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!