Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon nagy baj, ha egoista...

Nagyon nagy baj, ha egoista vagyok?

Figyelt kérdés

Hát az az igazság, hogy meg van rá az okom, hogy egoista legyek. 13 éves vagyok, 8.-os, eddig minden félévkor és év végén kitűnő voltam. Nagyon szép vagyok, az alakom is tökéletes, rengeteg szépségversenyt nyertem már. Jó vagyok tesiből is, hajlékony vagyok nagyon, a nehezebb akrobatikus elemeket is megtudom. Tudok gitározni és énekelni is, a színészkedés is jól megy. Rengeteg barátom van, eléggé ismert vagyok az iskolámban.

De néhányan már megjegyezték, hogy én egy egoista, beképzelt rib@nc vagyok. Igazuk van?



2013. ápr. 18. 14:49
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Pasim is van, kb. 1 éve, és rengetegen szerelmesek belém.
2013. ápr. 18. 14:51
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem baj, te fogsz hatalmasat pofára esni előbb-utóbb, ha nem változtatsz. Az ego az ilyen, mindig többet akar, és előbb-utóbb nem fogja megkapni azt és emiatt összeomlik. Az pedig pokolian fog fájni.
2013. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Az írásodból ítélve hogy itt fényezed magad meg hogy megvan rá az okod, hát igen. Igazuk van.
2013. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
0%
önbizalom hiányod van(tudom furán hangzik)
2013. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

1.: Ezt meg hogy érted?

2.: Megvan rá az okom, hisz tökéletes vagyok.

3.: Hát igazából túlzott az önbizalmam, nem önbizalom hiányos vagyok.


És most komolyan....annyi mindent tudok:

-Okos vagyok,

- nagyon szép vagyok,

-tökéletes az alakom,

-rengeteg szépségversenyt nyertem már,

-jó vagyok tesiből,

-hajlékony vagyok,

-jó az egyensúlyérzékem,

-jó a reflexérzékem,

-nagyon jó akrobata vagyok,

-tudok gitározni,

-tudok énekelni/szép hangom van,

-jól színészkedek,

-rengeteg barátom van,

-népszerű vagyok,

-van barátom (fiúm),

-rengetegen szerelmesek belém már évek óta,

-gazdag vagyok,

-van egy szerető családom,

-óriási házban élek.


Teljesen megvan rá az okom, hogy egoista legyek! Ti nem érzitek át az én helyzetemet...ha ti lennétek ilyenek, akkor biztos, hogy ti is egoisták lennétek. Nem én tehetek róla, hogy az élet ennyi szerencsét adott nekem.

2013. ápr. 18. 16:26
 6/41 A kérdező kommentje:

És a barátaimmal, a pasimmal, a családommal, a jó ismerőseimmel kedves vagyok, segítőkész és nem használom ki őket! Egoista vagyok, az tény, de nem beképzelt!

És nem vagyok plázacica, se rib@nc, se kurv@ ;).

2013. ápr. 18. 16:28
 7/41 anonim ***** válasza:
77%
ez most szándékos??
2013. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
?
2013. ápr. 18. 16:29
 9/41 anonim ***** válasza:
87%

tudod mit jelent az hogy egoista?? tényleg tökéletes vagy?? vagy csak nem tudnád elfogadni a tökéletlenségedet és ezt hazudod magadnak??


nagyon-nagyon buta/butus lány vagy és most jöhetsz azzal hogy milyen tanulú vagy, de az érzelmi, szociális intelligenciád a padlót verdesi

2013. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Komolyan...Ha ti lennétek ennyire tökéletesek, mint én, akkor tuti, hogy ti is egoisták lennétek! Sőt, jobban, mint én! @@@@@
2013. ápr. 18. 16:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!