Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ne panaszkodjak megállás...

Hogy ne panaszkodjak megállás nélkül?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, de minden előzetes jelzés nélkül le tud dönteni a letargia: ha valami rosszat mond nekem valaki, vagy ha csak valami apró bakit vétek. Ehhez még párosul, hogy a nyomoromat mindig valaki nyakába kell öntenem, valakinek egyszerűen el kell mesélnem. Nem tudok a dolgok felett átlépni, csak mardosom magamat miatta és idegeskedem. Hogyan tudnék ezen változtatni?

2013. ápr. 19. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Foglald le magad! Találj ki valami hobbit és akkor nem fogsz a "nyomoraidon" gondolkozni!

Ha suliba jársz, akkor tanulj. Ha dolgozol, miért nem a munkáddal foglalkozol? Mi a helyzet a családoddal, barátaiddal? Nem csinálsz velük programot?

Az ilyenek azért kizökkentik az embert!

2013. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ez is egy jó kérdés lenne: honnan tudja az ember, milyen hobbi passzol hozzá és miben jó?
2013. ápr. 19. 18:21
 3/3 anonim válasza:

Úgy hogy próbálkozik.. ami éppen megtetszik vagy látod a tv-ben stb... mész és kipróbálod. Veszteni valód nincs.

Barátokkal, ismerősökkel, rokonokkal beszélni h miben látnak tehetségesnek. A lényeg a próbálkozáson van.

Valakit a sport érdekel valakit meg a számítógép. Mind a kettőben lehet valaki sikeres, ha igazán foglalkozik vele és idő szakít rá.

Panaszkodni meg azért sem éri meg, mert idővel a barátaid beleunnak és jól otthagynak.

Állj a sarkadra és panaszkodás helyett arról beszélgess másról, hogy milyen ötleteid vannak a jövőddel kapcsolatban. Rögtön segíteni is fognak ha tényleg látják rajtad, hogy változtatni AKARSZ!

Hidd el nekem a csodára várni felesleges... soha nem jön el. A TE ÉLETEDET CSAK TE IRÁNYÍTOD, HA VALAMI ROSSZUL MEGY (AKÁRMENNYIRE IS FÁJ)ARRÓL TE IS TEHETSZ.

2013. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!