Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudnál 1 órán keresztül...

Tudnál 1 órán keresztül beszélni valamiről egyfolytában? (Megállás nélkül)

Figyelt kérdés

Teljesen mindegy miről,csak folyamatos legyen,és értelmes mondatokban történjen az egész dolog.

Ugyanez menne,nagyobb közönség előtt is?


2012. febr. 4. 03:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nagyobb közösség előtt nem tudom, de talán némi rákészülés után ott is.
2012. febr. 4. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy ügy!

Csak nem azzal kell foglalkozni, hogy mennyien néznek téged, hanem azzal, amiről beszélsz!


A megállás nélküli beszéd meg unalmas és nem tartja fenn a figyelmet.

Néha meg kell állni egy-egy pillanatra, ha lehetőség van rá, akkor be kell vonni a közönséget. Ezzel figyelemre késztetheted őket, hiszen arra lesznek felkészülve, hogy esetleg legközelebb őket szólítod meg.


Egyébként a válasz mindkét kérdésedre: igen.

2012. febr. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
nagy közönség előtt nem, de pl. nagyon jól tudnék beszélni a problémáimról. önsajnálat 4ever.
2012. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár több órán is tudnék,főleg.hogy 3 hétig mind össze csak 4 emberrel találkozom.De persze az is kell,hogy a másik fél érdekelje a beszélgetésemet. Mert ha elkezdem,de nem érdekli akkor fölösleges dumálni.
2012. febr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán, még nem próbáltam. :D Mondjuk, attól függ miről, a nagy közönség nem veszélyez, csak figyeljenek oda, ha már beszélek. :)
2012. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Persze pénzért mindent most nyaltam meg a fémet hidegben 2000 forintért! Egy kicsit fáj de megérte!
2012. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
72%
Én pofázok neked a Forma-1-ről 2 órán át Félóránkét 10000Ft-ért, ha kell... Rájt???
2012. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen.
2019. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!