Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magányosnak érzem magam, és...

Magányosnak érzem magam, és valami hiányzik. Hogyan erősödjek meg lelkileg?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok tök átlagos kamaszproblémákkal mégis gyakran érzem azt hogy ezt így nem bírom tovább. És mostanában ez egyre többször van így. Sokszor érzem azt hogy nem szeret senki, pedig ez nem igaz. Soha sehol nem hagynak egyedül, suliban is egész sokszor vagyok nagyobb társaságban, ha nem akkor sem egyedül mert vannak akik mindig velem vannak. legjobb barátnőim és legjobb barátaim is vannak még is azt érzem hogy valami nagyon hiányzik az életemből..Előfordul hogy bántanak. Mármint lelkileg. Van úgy 3 osztálytársam aki nem bír, és ők néha komolyan nagyon durva dolgokat tudnak a fejemhez vágni amitől rögtön azt érzem hogy biztos igazuk van meg semmit sem érek meg stb..Ezen a héten kétszer sírtam el magam az osztálytársaim előtt, egyszer azért mert abból a három emberből kettő megint elég durván viselkedett velem pedig komolyan nem csináltam ellenük semmit..A másik meg az egyik legjobb fiúbarátom miatt, akit amióta ismerek szeretek (róla volt egy ilyen kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. ) és folyamatosan összezavar meg nemrég megtudtam hogy ő is szeretett de valószínű már nem ( ezt sem tudom biztosan) . Néha úgy érzem hogy tőle függök és fél órát nem bírok ki nélküle vagy hogy ne mondjam neki hogy szeretem és fontos nekem még sosem ismertem ilyen különleges fiút...Van hogy azért sírom el magam mert nincs velem..és tényleg szeretem de már vele se tudom mi legyen mert ebbe is belefáradtam...

Ott van még a másik fiúbarátom akivel mostanában eltávolodtunk egymástól. Nála kedvesebb srácot nem ismerek,és tudom hogy bármi van még mindig zokszó nélkül segítene de már segítséget sem merek tőle kérni,meg erről beszélni se hogy legyünk úgy mint régen..Egyszerűen ettől is félek pedig tudom hogy ha nem csinálok semmit így maradunk..

Csak szeretnék lelkileg megerősödni de nemtudom hogy:( Általában a két fiú miatt szoktam sírni ( a barátnőimmel szerencsére nincs gond), azok akik bántanak pedig rátesznek egy lapáttal..Attól is félek hogy addig bénázok amik elveszítem mindkettőjüket:( Az egyikről nemtudom mit érez a másikra pedig szükségem van de nagyon..Mit tegyek?:S 14/L...


2013. ápr. 20. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azokkal akik piszkálnak. Ha elsírod magad persze, hogy utána még jobban piszkálnak. Legyél velük jégverem és pattanjon le rólad amit mondanak, akkor előbb-utóbb leszállnak rólad.
2013. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem csak a tiniknek van problémájuk az életben. szerintem keress barátokat, ismerkedj sok emberrel és majd egyszer csak találsz olyat, aki jó neked.
2013. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!