Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretnék megváltozni, félek...

Szeretnék megváltozni, félek a változástól?

Figyelt kérdés
Eddig mindenki úgy ismert engem hogy picit bunkó, és már elvárják tőlem hogy ilyen legyek. (Nem csak a bunkóságot, az a legkisebb része az egésznek) de én szeretnék más lenni, csak félek hogy mit reagál erre más. MOndhatjuk hogy ne érdekeljen más véleménye, ne felelj meg, de röviden engem évekig vertek, stb.. nem akarom megint azt az időszakot. Próbáljam lassan?
2013. ápr. 21. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lassan csináld! Próbáld összegezni, hogy mi mindenen szeretnél változtatni, és ezt bontsd apró részekre. Ezeken az apróságokon sorban változtass, persze nem egyik napról a másikra, hanem szánj rá időt, mert így nem fog "fájni". Talán pár hét alatt ráérzel az egészre, de az is lehet, hogy csak évek alatt tudsz majd változtatni magadon, ez még mindig jobb, mintha az egész életed kínlódás lenne. Hajrá :)
2013. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
aki megérdemli azzal légy bunkó aki pedig nem azzal kedves
2013. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!