Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én a legkisebb változástól is...

Én a legkisebb változástól is szorongani szoktam, leginkább éjszaka, elalvás előtt. Nehezen tudom megszokni az új dolgokat és nem tudom hogy miért. Nincs valami ötletetek, hogy mit tudnék tenni azért, hogy ez elmúljon?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Most pl min szorongsz? Leírhatod privátban is ha ide nem akarod.
2013. ápr. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beszélned kell valekivel, de főőleg magadban kell tisztáznod, csak nincs semmi értelme szorongani, mert csak keservesebb lesz túle az életed, nem tesz semmik jót, csak rosszat
2013. ápr. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A háziállatom vemhes lett. Ijesztő belegondolni hogy sok kis apró kölyke lesz az én kicsimnek. Örülök neki, meg minden, de szokatlan, mert nálunk még nem volt ilyesmi, csak a tengerimalacunknak voltak kicsinyei, még régebben. Akkor még nem voltak ilyen problémáim. Kb. 3 éve van. Akkoriban minden vasárnap este szörnyű érzésem volt a tudattól, hogy másnap iskolába kell menni, és azóta minden aprósággal így vagyok...
2013. ápr. 7. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!