Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztétek már azt, hogy van...

Éreztétek már azt, hogy van egy másik nemzetiségű "Te"?

Figyelt kérdés
aki majdnem ugyanúgy néz ki és viselkedik, csak mondjuk német, angol, francia? és persze olyan nyelven beszél amilyen nemzetiségű...
2013. ápr. 21. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer a vonaton utaztam nehany eve. Felszallt jo nehany kulfoldi fiatal, akik a sziget fesztivalra mentek. Beultek mellem a kabinba. Egy ideig neztek ram kikerekedett szemmel, aztan az egyikuk megkerdezte, csinalhat-e rolam egy fenykepet (angolul kerdezte, de amugy sztem csehek voltak) Kerdeztem, miert kellene? Azt allitottak, h az egyik baratnojuk, aki epp nincs veluk a hasonmasom es egy az egyben ugyanugy nez ki es viselkedik, mint en. Szoval, igen, vannak hasonmasaink mas orszagokban. Sztem attol is fugg, milyen eredetu a csaladfad. Egy bizonyos nepcsoporthoz tartozo emberek hasonlitanak. Pl a helyi zoldsegesunk is ugy nez ki, mint a delszlav tipusu embert bemutato foto a Fold nepei sorozatban :)
2013. ápr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az úgy jó lehetett :D
2013. ápr. 24. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!