Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veled is van úgy amikor...

Veled is van úgy amikor egyedül vagy magadban?

Figyelt kérdés
..hogy rád törnek csupa aggodó gondolatok, apró dolgokról, pl. hogy xy rosszat gondolhat rólad, és csupa bizonytalan gondolatok, amiknek semmi értelműk a valóságban, csak ott rossz hangulatba terelnek? Csupa "mi lenne ha.." agyalások, amik nem vezetnek sehova, csak zugolódnak a fejedben.
2013. ápr. 22. 18:00
 1/10 anonim válasza:
Igen velem szokott ilyen lenni,de amikor egyedül vagyok és van időm elmélyedni a gondolataimba de ezek lehetnek jók is meg rosszak is,legtöbbször mindig a rosszat nézem és azok mindig síráshoz vezetnek és ezért beképzelünk magunknak olyan dolgokat is amik nem fognak megtörténni vagy is elképzelhetetlenek de mi még is elhitetjük magunka l és ezt nem szabadna. pl: elment a barátom bulizni és mi van ha megcsal,és kidob...ilyenek stb..nos ez számtalanszor előfordult a fejemben és megfogalmazom magamban ,hogy mit olvasok be neki..:D:d de közbe sehol semmi..ezért van az h gondolkodunk rengeteget de feleslegesen törjük a fejünket és elmegy egy csomó energiánk.:D
2013. ápr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Velem nem szokott ilyen lenni.

Lány vagy amúgy?:)

2013. ápr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
igen!:) velem szokott de amikor egyedül vagyok..és minden rossz..:D
2013. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze állandóan
2013. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk én magamnak való vagyok, de velem pont társaságban van ilyen.


Kívülállónak érzem magam, úgy érzem, untatom őket. Vagy már megint olyanról beszélnek, amihez nem tudok hozzászólni, mert "művetlen" vagyok a témában.


Egyedül az érdeklődési köreimen gondolkozom el, közép-és hosszútávú céljaimról, meggyőződéseimről és álmodozom.

Egyedül törekszem nem magamra gondolni, és hogy mekkora szerencsétlen vagyok stb.


Ez nem azt jelenti, hogy nem gondolom végig néha, min kellene változtatnom és hogy.

Tehát nem menekülök a gondjaim elől.


De egyedül kikapcsolok.

2013. ápr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Beszélgess többet az emberekkel és mindig gondolkodj el azon amit mondani akarsz és nem lesz belőle probléma..és ne magaddal beszélgess mert abból depresszió is kialakulhat ha nem meséld el gondjaidat szüleidnek barátoknak stb..és minden menni fog:) velem néha meg az a baj h sokat beszélek,de tudatosan és pontos a mondani valóm legtöbbször még részegen is.:D
2013. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm megpróbálok, de sokszor csak úgy elönt ez a "gondolat kényszer", hátrányban érzem magam amitt, hogy ilyesmikkel töltőm az időm:)) nem tipikus "megcsal a barátom" eset, de tényleg nagyon sok hülyeségen gondolkodok, főleg éjjel csak úgy rám törnek félálomban. bár igaz, ami igaz, zárkozott vagyok.

legtöbbszőr vmi alkotással élem ki ezt, bár már ez sem nyugtató:))

2013. ápr. 22. 19:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem is sokszor van ilyen, legtöbbször az, hogy ez és ez rosszat gondol rólam, vagy miért csinálta valaki ezt, meg ezt. Idióta tépedelődések, de néha egy ártatlan megjegyzésen is annyit tudok töprengeni, és azon gondolkodni, vajon hogyan is értette az, aki mondta, szóval azt hiszem, hajlamos vagyok túlzásokba esni. De szerintem ez normális, hiszen mindenki agyal valamin, mondjuk ha rossz hangulatom lesz tőle, akkor elkezdek csinálni valamit, zenét hallgatok, filmet nézek, vagy ilyesmi, hogy eltereljem a gondolataimat.
2013. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem eddig az utolsó válasz a legkifejezőbb:) nem tudom, alapból "kreatív" is vagyok, szóval meg van ahhoz is a "tzehetségem" hogy mindneféle szörnyűséget kitalálják, ha lekéne irnom egy példát meg ijednék, és inkább nem.

Kiváncsi vagyok másoknak is vannak ilyen gondolkodás kényszerei, én ilyesztőnek tartom, hogy képes vagyok mennyi időt elvesztegetni, és halogatni dolgokat, CSAK azért, hogy meggyőzzem magam arról, hogy nincs semmi baj, és minden rendben velem. miért van ez?

2013. ápr. 23. 13:19
 10/10 A kérdező kommentje:
Talán alapból belém rögzűlt, hogy "kevés vagyok", ami, ilyenkor belátom, nem igaz, főként hozzáállásomtól is függ, de ha jól is állnék hozzá a dolgokhoz, kínomban erőlködve, műnek is érezhetem, bár gondolom hülyeség, mert nem az, de mindenkinek vannak rossz érzései.
2013. ápr. 23. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!