Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül maradtam . Nem értek...

Egyedül maradtam . Nem értek senkit mit tehetnék?

Figyelt kérdés
15 vagyok, most mentem gimibe , ami jó meg szép, de helyzet az hogy most szakítottunk a pasimmal akivel 2 éve jártunk, mégsem történt semmi mert nem akartam semmi olyant...egyedül oltam a baráti körben akinek volt pasija és büszke voltam rá. Kis csaopatban mentünk midnenhová, fiúk -lányok buliztunk egy csomót és midnent meg tudtunk beszélni egymás között.. de most minden megváktozott, szétoszlottunk. Nekik már van barátjuk , tudom hoyg a tanulás fontosabb most, de akkor is aggaszt, hogy közöttük/velem nőttünk együtt fel és most le sem szarnak... ott alszanak a pasijuknál 14-15 évesen!!!!! és még engem hivogatnak ahogy nevetnek a telefonba, néha találkozunk de ez akkor sme mehet tovább rohadt szarul esik ....mit csinálhatnék??
2013. márc. 30. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

-_- elbírom képzelni

"ott alszanak a pasijuknál 14-15 évesen" "egyedül oltam a baráti körben akinek volt pasija és büszke voltam"


nos most tudnod kell, hogy nem akarlak megbántani, mindössze észhez téríteni, igen ..... a tanulás fontosabb, és mostantól kezdj el barátkozni, nem olyan kis utolsó k*rvákkal akik minden pénteken a pasijuknál alszanak, és napi 5x gyújtanak rá... hanem olyanokkal, akik elszántan építik a jövőjüket és reménykednek abban, hogy ebben a sz*r országban lesz valami jövőjük...ha te sem akarsz a sarkon landolni akkor ezt tanácsolom:

- barátkozz "stréberekkel"

- tanulj

- hajts az egyetemre

- legyél tisztességes ember

- és egy jó darabig ne pasizz, ha mindenképpen akarsz akkor legalább egy jól szituált hapsival kezdj ki, aki nem akar 17 éves korodnál előbb ágyba vinni, én bízok benne, hogy te még "szűz" vagy... de ez mind1 már szállj magadba és gondold végig, hogy ez mekkora nagy lehetőség, hogy a haverjaid nem állnak veled szóba és képes lehetsz kitörni abból a süllyedő hajóból ahová a többiek beragadtak, és élvezik mert nem nőtt be a fejük lágya és nem képesek felfogni, hogy önmagukhoz szegezik a pisztolyt....

2013. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van és köszöm a válaszodat azt hittem már senki nem fog írni. szeettem ezt az időszakot de tul kell lépnem rajta hogy már nem az van ami régen és komolyan kéne gondolkodnom a jövőmmel kapcsolatban de akkor is ők azok akikkel mindent meg lehetett beszélni
2013. ápr. 5. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
előzző vagyok, ha szerzel egy igaz barátot aki nem visz bele mindenbe, akkor nem csak jobb jövőd lesz, de hidd el megtudod vele beszélni a gondjaidat :)
2013. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!