Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen ellenséges velem...

Miért ilyen ellenséges velem mindenki?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15 éves és januárban kezdtem az iskolát Magyarországon Budapesten. Moszkvából költöztem ide apukámmal. Iskolában ahova járok a 2. félév óta, ott kiközösit mindenki. Állandóan beszólnak röhögnek ha beszélek lehet az akcentus miatt. Piszkálnak folyton és teljesen kikészülök.Azért mert orosz vagyok? Én próbálok velük kedves lenni és normálisan beszélni. Próbáltam barátokat szerezni de ott hagynak egyedül. Megjegyzést tesznek. Mit tudok én csinálni? Ebbe beledilizek vagy hogy mondják. Legyetek szivesek valami tanácst adni! Köszönöm
2013. ápr. 22. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
SzeReTLeK! <3
2013. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj másik iskolába, Budapesten nagy választék van (komolyan mondom). Van egy Budapesti ismerősöm, ő félvér (apja fekete). 3 középiskolát járt meg, abban különbözik tőled, hogy egy kicsit agresszív és sértődés helyett egyszer pl. betörte egy gyerek fejét egy féltéglával.
2013. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Imádom az orosz csajokat! És az akcentusukat hova költöztél van kedved találkozni??? :)
2013. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az éretlen kölykök mindenkit elítélnek, aki nem olyan, mint az általuk elképzelt ideális kölyök. Vagyis önmaguk ideálja. Természetesen érezhető rajtad a másság, és ez irritálja őket. Pár év múlva ez a másság még előnyödre is válhat.
2013. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Àhh én nagyon birom az oroszokat, és nekem pont hogy a legjobban a beszédjük tetszik.. Nagyon hülyék lehetnek az osztálytársaid, én biztos baràtkoznék veled... Szerintem ahhoz menj oda barátkozni aki egy kicsit más mint a többiek, visszahúzódobb..
2013. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!