Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mért van ez? Régen nem voltam...

Mért van ez? Régen nem voltam ilyen. FONTOS!

Figyelt kérdés

Most végzek a gimivel. És Győrbe akarok menni tanulni, mert már nem bírom az itthonlétet. Soha nem mozdulok ki sehova. Nincsenek barátaim. És a szüleim is kikészítenek már. Kiakarok törni már elég volt a punyadásból. De mostanában nagyon hamar elbizonytalanodok a céljaim megvalósításában, hogy akarom- e én ezt? De vannak konkrét céljaim nem is egy tulajdonképpen egész életem " megterveztem" és véghez is viszem egyszer csak.

Hogyan kezdjek el emberekkel ismerkedni, hogy ne utasítsanak vissza--> beátkozzanak velem.



2013. ápr. 24. 21:57
 1/6 anonim válasza:

Hát ismerős a problémám.

Hát próbál elérni, hogy elhívjanak buliba ott basszál be mint állat utána mindenki a haverod lesz.

Ja és figyelj arra, hogy a többiek is részegek legyenek.

Egyébként mindenképpen menj el tanulni ha nem akarsz minimálbérért rohadni.

2013. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hamar elbizonytalanodok a céljaim megvalósításában, hogy akarom- e én ezt? ----> ezt csak azért mondod, mert félsz, hogy nem úgy sül el minden ahogy akarod.. tapasztalatból mondom, én is olyan vagyok egy kicsit, hogyha nem vagyok biztos valamiben, akkor gondolom, hogy "á mi a f@aszomnak törjem magam?" és pont ezt a kérdést teszem fel magamnak: "akarom én egyáltalán ezt?".. és igen, akartam, csak magamban arra gondoltam, hogy miért erőlködjek az 50%-ért, pedig mélyen akartam.

Most pedig fogd magad, menj ki a kib@szott utcára, találkozz a haverjaiddal, menj bulizni, csajozz, éld az életed. Ha valaki visszautasít nincs semmi, menj tovább. Ezek mellett tanulj, mert az is fontos...

De hidd el később bánnád, hogy nem szórakoztál eleget az életedben, ez a kis idő ami az életed, nagyon hamar elröppen, észre se veszed, máris idős vagy.. Úgyhogy ne pazarold az idődet, menj és tedd amit tenned kell!:) sok sikert

2013. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amùgy lány vagyok. Most fogok érettségizni és ezért csinálják szüleim hogy nem engednek sehova. De már elegem van belőle végzek és hùzok el innen de gyorsan.
2013. ápr. 24. 22:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Gólyatáborba menj majd el! :) Ott úgyis mindenkinek a buli mellett az új társak megismerése a célja! Aztán akkor már úgy mehetsz Győrbe, hogy már van pár ismerősöd... :)
2013. ápr. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper :)
2013. ápr. 26. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
találj barátot...mármint hímet :D dugjatok és nem fogsz unatkozni :DDDD
2013. ápr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!