Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Zavaros vizeken. Mi legyen?

Denerys kérdése:

Zavaros vizeken. Mi legyen?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok . A sulinkba most kell /lehet fakultációt választani ez arra jó ugye hogy akár felsőfokú éretségit is csinálhassak(szóval segít a felkészülésben) ...de egyben azt is eldönti milyen irányba menjek tovább....2 faktot lehet választani ...én pszichológus szeretnék lenni ezért a biológiát és a magyart választom (99%) de nem tudom...mindenki olyan rosszat mond erről mármint a pszichológiáról hogy nem fogok tudni megélni stb...én úgy félek holnap kell leadni hogy milyen faktot választunk..nyilván attól hogy ezekre megyek útközbe válthatok hogy akkor hopp mégse az akarok lenni..de azért fontos ....és én tényleg pszichológus szeretnék lenni nagyon!!!!! de 1napom van arra hogy eldöntsem merre tovább...mi van ha rosszul döntök???

2013. ápr. 25. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha nem egy hete vagy pár napja akarsz az lenni akkor tarts ki mellette! Nem döntesz rosszul. Ha komolyan és lelkiismeretesen csinálod végig a sulikat remek pszichológus leszel! Nagyon sok sikert kívánok. :)
2013. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dani900 ***** válasza:

Ha az szeretnél lenni, ne hagyd, hogy mások befolyásoljanak.

Később bánni fogod, hogy nem azt tetted, amit szerettél volna.

Pszichológusra meg mindig szükség van/lesz.

Ha itthon nem találsz állást, akkor külföldön fogsz, és ott nem aprópénzt fizetnek, mint itthon.

2013. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen már egy ideje úgy érzem az szeretnék lenni szóval nem hirtelen jött ötlet:))

köszönöm szépen ^^

2013. ápr. 25. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!