Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megtetszik a másik viselkedése...

Megtetszik a másik viselkedése, és en is olyan akarok lenni, miért?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy hülyeség, és nagyon nem szeretem ezt magamba... de jól gondolom h azért csinálom ezt mert nem vagyok kibékülve magammal? utálom magamat..sokszor történt meg már h megismerkedek uj személyekkel és egyes dolgok megtettszenek benne és leutánzom.Ha nem más akkor az öltözködésben vagy beszédben.Most utoljára kicsit tulzásba is viszem biztos, megkerestem az adott személyt az Iwiwen és minden nap nézem a kepeit, nagyon tetszenek és a kedvenc számát is megszerettem.Hogy szokhatok le erről nagyon nagy hülyeség tudom,magamat akarom adni.Ne olyan válaszokat irjatok h ne nézd az oldalát meg beküljek ki magammal, hanem az utat ahogy ezt megtehetem.

Előre köszönök minden választ.


2009. szept. 26. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Már úton vagy!

Fiatal vagy még, nem ismered önmagad, és amikor rátalálsz egy szegmensre, azt hiszed, hogy megtaláltad, azután rövid időn belül kiderül, hogy mégsem teljesen te vagy.

Ez a személyiséged kialakulásásnak a folyamata, ne légy türelmetlen, ez csak az idő múlásával működik.

Sőt ha felnőtt leszel, és kialakult személyiséggel rendelkezel, még akkor is változni fogsz. Ez igy természetes.

"Tempora mutantur, et nos mutamur in illis"

2009. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :) Én mindenkivel olyan stílusban beszélek (olyan szavakkal, olyan hanglejtéssel, stb.), ahogy ő szokott, nem tudom, miért.
2009. szept. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális! Én is ilyen voltam, sokáig kerestem önmagam, különböző személyiségeket vettem fel vagy filmbéli karaktereket utánoztam. Most 18 évesen már szerencsére sikerült erről úgymond "leszoknom" de 15-17 éves korom között ugyanilyen voltam, ha nem is ennyire durván. Így keresed önmagad,nincs ezzel semmi gond. Az ember különben is folyamatosan változik. Később majd vicces lesz visszagondolni,hogy "úristen ez is én is voltam" ! :)
2009. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jajj a második /is/ már nem kell oda :D
2009. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de mar en is 18 vagyok, inkabb 19..
2009. szept. 27. 14:44
 6/9 anonim ***** válasza:
36%

Ez nem lehet valami krónikus személyiségzavar? Nem beszéltél erről még senkinek?

Hát... jó, ismerkedni szabad de... akaratlanul se kövess el ilyen hibát. Előbb utóbb úgyis megleled a saját utadat, és nem mások nyomába fogsz eredni. Mihamarabb szokj le erről, mert ez a baj ebben a korban nem kifejezetten normális.

2009. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom es ezen szeretnek valtoztatni,nem beszeltem errol senkinek mert szegyelem.
2009. szept. 29. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.


Figyelj... A környezetedben csak van valaki, akivel ezt megoszthatnád, hogy pontot tegyél végre az i-re. ^^

Csak van valami közeli rokon, akit szeretsz, és el mersz neki mondani bármit is.

2009. szept. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen van, de ez az en magan ugyem, es ezert nem szeretnem h tudjak az ismeroseim.en otleteket kernek h tudjak errol a hulyesegkrol leszokni.
2009. szept. 30. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!