Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ettől rossz barátnő vagyok?

Ettől rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm technikusi után kiment Amerikába dolgozni,bekerült egy filmbe mint mellékszereplő és együtt játszik azzal a sztárral aki nekem nagyon régóta tetszik,folyton élmény beszámolókat ír ,hogy xyxy így meg úgy.Borzasztóan irigy vagyok rá,én most vizsgázom technikusin és aztán ki akarok menni,úgy volt,hogy nála fogok lakni de ezek után nem lenne pofám hozzá költözni... szerintetek elmondjam neki,hogy nekem ez fáj? (ő is tudja mit érzek a színész iránt. ) (nem írok neveket)

19/L



2013. ápr. 27. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség ezen aggódnod. Most ne színészként említsük hanem mint férfi. Megéri egy férfi hogy tönkremenjen a barátságod? Személyesen egyáltalán ismered?! Beszéltél már vele?! Segített át nehézségeken?!

Egy színészbe nincs is igazán értelme beleszeretni főleg hogy a közelükbe kerülni szinte lehetetlen.

És a helyett hogy örülnél a barátnőd sikerének te inkább irigykedsz. Inkább ahelyett hogy megölne a féltékenység mond el hogy te rajongsz iránta és kérd meg hogy mutasson be neki!

2013. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aranyom! Nem te vagy itt a rossz barátnő...

Nem tudom, hogy nálatok hogy működik, de az én legjobb barátnőmmel más a helyzet. Ő pl. halálosan imádja a One Direction-t. (mily meglepő) és ha találkoznék a 1D-vel úgy, hogy ez persze nem 5 perc, hanem x ideig folyamatosan, nekem nem lenne pofám így cserben hagyni őt és a tetejébe még élménybeszámolókat is írjak neki. Ez egyszerűen szemétség és iszonyatosan irigy, gyerekes viselkedésre vall. Ha kell én repülőjegyet is vennék neki és számomra nem lenne kérdés, hogy nálam lakik egy ideig. Ez alap lenne.

És nyugodtan mondd csak meg neki a véleményedet, hadd tudja csak meg, hogy nem ő az egyetlen a világon.

Ha fordított helyzet lenne, le merem fogadni, te ellenkezőleg cselekedtél volna és leszerveztél volna egy találkozót.

Ha velem ilyen történne, én mérhetetlenül nagyot csalódtam volna a barátnőmbe és biztosan nem lennénk már barátok. Persze megoldható, meg lehet beszélni a dolgokat és lehet, hogy csak a fejébe szállt a nem létező hírneve meg az, hogy ő találkozhat híres emberekkel és normál esetben nem így cselekedett volna...

Szerintem normális hangnembe fejezd ki nem tetszésedet és beszéljétek meg. Ha igaz barát, megért téged és sajnálja azt, hogy elszúrta, de ha mégsem bánja, akkor hagyd a fenébe és örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

Én minden esetre drukkolok, hogy rendbe jöjjenek a dolgok és letisztázódjanak az érzések. HAJRÁ! :)

2013. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Beszélek vele! :)És egyébként,nagyon örülök,hogy így össze jött neki :)
2013. ápr. 28. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!