Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a helyembe lennétek, mit...

Valter6672 kérdése:

Ha a helyembe lennétek, mit tanulnátok? (továbblent)

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most fogok érettségizni. Annyira nagyon jó tanuló nem vagyok, szóval a fősuli-egyetem kilőve.

Valami OKJ-s szakon gondolkozok, de mondhatni elég tudatlan vagyok. Amit szeretek csinálni: bütykölni(mindent amit csak lehet, szétszedni, összerakni, kezdve az elektronikától a motorblokkig...), azt is ki merem jelenti, hogy jó kreativitásom van, mert tudásom ellenére mindig megoldom a dolgokat, akár mi is legyen az. Igazából sok mindent szeretek csinálni, de ez a legfőbb dolog. Mit választanátok helyembe, aminek van is jövője és meg lehet belőle élni? (Debrecenbe szeretnék tanulni) Válaszotokat előre i köszönöm!


2013. ápr. 28. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Pénzzel elég sok fősuliba bekerülhetsz.

A jó tanulok nagy részét is csak fizetősre veszik fől

Sőt műszakin (mint írtad azon szeretnél tovább menni) elég alacsony a ponthatár. Azonban fizikát és matekot nézik főként és van ahova emelt kell.

Amúgy rengeteg "bütykölős" szakma van és többnyire jól keresnek mivel erre mindig szükség van és lesz is.

Szóval autószerelő, villanyszerelő stb.

2013. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jah és sok sikert az érettségihez neked is :D

Én is most fogok! >.< Neki kéne már állni tanulni :D

2013. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is így vagyok, hogy jó lenne már elkezdeni :D már csak 1 hét...:) Hát reméljük összejön valami! :)
2013. ápr. 28. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!