Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha nem vagyok...

Mit tegyek, ha nem vagyok képes bízni senkiben?

Figyelt kérdés
Nyomós okom van rá, amit itt biztos nem fogok kifejteni. De mondjuk úgy, eddig mindenki át/megvert, akit közelebb engedtem magamhoz, értem ezt nőkre, barátokra, bárkire.

2013. ápr. 28. 23:02
 1/10 Rs. válasza:
Attól még ne ítélj el senki mást, mert xy meg zu átvert. Inkább építs magad elé egy ki 'burkot' és amikor látod már, hogy igen.. ő egy nagyon megbízható ember, aki talán a legjobb barátom lesz, csak kell még hozzá idő. Ez a te életed és azokat 'rakod bele', akiket csak akarsz, hogy a részesei legyenek. (:
2013. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez eddig is így volt. Aztán valahogy mégis szarul sült el.
2013. ápr. 28. 23:08
 3/10 anonim válasza:
Hasonló hasonlót vonz!!! Bízz magadban, szerezz bizalmat magad felé másoktól és máris lesz akiben megbízol majd :)
2013. ápr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Közhely, hogy hasonlót vonzunk. Na meg ha folyton átvernek, cikiznek, szaroznak, hogy legyen önbizalmam? Nem tudom mosolyogva elengedni a fülem mellett, nincs nálam Leszarom tabletta.
2013. ápr. 28. 23:14
 5/10 anonim válasza:
Pedig hidd el ha most siránkozol akkor 200% hogy több lesz amin siránkozhatsz, de ha most azt mondod hogy minden faxa mert semmi nincs véletlen akkor majd egyszer meg fogod még köszönni hogy átvertek ennyien ezt bizton állítom. Viszont ezt nem fogod így megérteni amíg nem tapasztalod és ez nem baj csak türelem és foglald le magad olyannal amitől jól érzed magad :)
2013. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok, kiépítettem a falaimat, vagy inkább már várat, és nem engedek át rajta senkit a jelenlegi közegemből.. Sajnos viszont már idegenekkel sem tudok felszabadult, nyitott lenni, folyton gyengének, csúnyának és balfäsznak érzem magam, akiben mindig találnak valami amibe bele lehet kötni, és ezt általában meg is teszik...


Nem véletlen vannak azok a falak, de hiába a falak, így is megtalálnak, mindig csak a szärt és a bántást kapom, a szärt vonzom...


Próbáltam már mindent, de hiába vagyok jó fej, akkor meg az nem jó, mert akkor túl papucs vagyok. Ha bunkó és flegma vagyok, akkor "nyomorék" vagyok, ha semleges vagyok és próbálok csak okosan megszólalni, megfontoltan, akkor túl szótlan és szürke vagyok. Ha megnyílok, akkor túlzottan nyomom magam..


Mindig csak a probléma, fäsz kivan az egésszel, inkább szärok én is az emberekre, ha meg nagy nehezen találok olyat, akivel kijövök, akkor azzal majd kialakítom a "barátságot", ha tudom, mert sajnos a falaim és az önbizalomhiányom miatt mindenki elfordul tőlem..

2013. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez a munka terén is rám nyomja a bélyeget, képtelen vagyok mondjuk eladónak menni, csak olyan lenne jó, ahol a sarokban kell ülni és senki nem szól hozzám egész nap. De amúgy meg k**va szar a magány.
2013. ápr. 28. 23:28
 8/10 anonim válasza:

Ne másoknak akarjatok megfelelni hanem magatokat szeressétek vagy legalább fogadjátok el éés ez nem egoizmus! Ha magabiztosak vagytok minden megy ezt tapasztalatból mondom mert ugyanolyan helyzetbe voltam pár évvel ezelőtt mint ti légyszíves hagyjátok abba a siránkozást húzzátok ki magatok és csak egyszerű természetességgel érezzétek jól magatokat!!! Akkor majd a társaságotokban is jó lesz lenni és így az emberek odafigyelnek majd rátok, megbecsülnek szeretnek :)

Mind ezt meg tudjátok tenni mert nem a körülmények határoznak meg titeket !!!!Hanem ti a körülményeket!!! Ezt már a quantum fizika is bebizonyította meg a pszichológia is sőt még Buddha is ezekről beszél... Én meg tapasztalom úgyhogy hajrá---> Az élet élet éljed :))

2013. ápr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És hogy sikerült kigyógyulnod az önsajnáltatásból?
2013. ápr. 29. 00:07
 10/10 anonim válasza:
100%

Úgy hogy annyira megutálltam magam hogy már semmi nem érdekel ha dícsértek vagy jó ért nem örültem ha egy balfax voltam az se tudott izgatni már csak azt nem tudtam miért éljek. Aztán egyszer csak leesett hogy vannak növények illetve rovarok amik csupán egyetlen napot élnek vagy csak pár órát de mégis tőlük tellhetően mindent megtesznek és nem siránkoznak hogy minek bármit is tenni ha csak ennyi időnk van... Ezzel megértettem hogy nincs is miért élni ha nem azért mert élhetek és minden ami van az az élet ha jó ha nem... Így semmi nem történik ok nélkül...

Ezek után meg megismertem mik azok a peptidek az agyban amik generálják a reakcióimat, érzelmeimet gondolataimat... Agyi kapcsolásokról, berögződésekről megismertem egy tanulmányt ami álltal világossá válik hogy igenis tele vagyunk tévképzetekkel...


Ezt még oldalakon át folytathatnám de inkább egyszerűbben úgy foglalom össze hogy az van amit szeretnél illetve gondolsz, legyen az félelem, aggodalom vagy bármi megbántódottság, csalódottság... Ezekkel negatív dolgokat hozol az életedbe... Viszont ha bizalom, hit, derülátás, jókedv vagy akár mások segítésének a jó érzéseit generálod akkor nem boldog leszel hanem az vagy MOST!:)


Ezekután már csak a te döntésed hogy mit szeretnél...

Hajrá és ha elesel pattanj föl porold le magad :)

2013. ápr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!