Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok bízni senkiben,...

Nem tudok bízni senkiben, főleg a legjobb barátnőmben. Elég hosszú ez a történet, lentre leírom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4. óta ismerem a mostani legjobb barátnőmet. most 8.-os vagyok. ez idő alatt, számtalanszor, átvert, becsapott, kihasznált engem, és a bizalmamat is. most egy újabb veszekedés után kibékültünk, de nem tudok bízni benne, pedig mindennél jobban szeretnék. nagyon bánt a dolog, és most ezen össze is kaptunk.. nem szeretném elveszíteni megint.

2013. márc. 8. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt ő tudja, hogy te úgy érzed, "számtalanszor, átvert, becsapott, kihasznált engem, és a bizalmamat is"?

Biztos, hogy szeretnéd, hogy a barátnőd legyen? Szeretnéd, hogy bízzon benned? Ő szeretné, hogy megbízz benne?

2013. márc. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, már mondtam neki..

igazából nem tudom, mert nagyon szeretem, de néha annyira ellenséges..

2013. márc. 8. 15:48
 3/5 A kérdező kommentje:
ő megbízik bennem elvileg. nekem nem megy ez.
2013. márc. 8. 15:48
 4/5 anonim válasza:
én is így voltam a legjobb barátnőmmel, és tudom h most bíztatásra lenne szükséged de mi húztuk egy darabig majd végleg vége lett és számomra igazságtalanul.nem tudom mi segíthetne talán hívd fel rá a figyelmét h nem a legjobb barátnő és sztem egy nagyobb rossz húzásánál vessz össze vele h lássa h azért mindent nem tehet meg veled mert van határ, de ez nem a legjobb módszer ha ismered annyira és úgy gondolod ha összeveszel vele nem kér bocsánatot sőt hozzád se szól de légyszi te nézd meg az én esetemet amit kiirtam kérdésbe csak senki nem válaszól mert talán kicsit átélve a helyzetet segíteni tudnál.legalább írj kommentet ha megnézted és légyszi olvasd végig mert nagyon hosszú de sztem nem unalmas.én amúgy 1. óta ismerem.a kulcsszavak vagy mik hogy megkapd a kérdésemet:barátság,elromlott és a kérdés:Tényleg én kéne bocsánatot kérjek?
2013. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak este tudok, vagy holnap, mert el kellett mennem.bocsi.:/
2013. márc. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!