Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok senkiben bízni? Szeretnék újra bízni a páromban. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy én senkiben nem tudok bízni maximálisan. 4 hónapja vagyunk együtt, az első találkozásunktól együtt lakunk, egy ismerősnél. Az elején minden szép és jó volt, de az utóbbi időkben sokat veszekszünk, mindenféle kis apróságon is. Legutóbb megláttam, hogy társkeresőn írt 2 lánynak, rá kérdeztem, amire azt válaszolta: féltékennyé akartalak tenni, mert már te is féltékennyé tettél párszor, és úgy is tudod a jelszavam mindenhova, tudtam hogy megfogod nézni. Na igen, mindenhova tudom a jelszavát, az egy dolog, de nem szoktam nagyon belépkedni sehova. Ritkán csak. Tegnap ezt meg is beszéltük, nagyon megbánt mindent. Ezen kívül semmi más dolog nem volt. Én sajnos mindenkit birtokolni akarok, ami nem jó. Változtatnom kell sürgősen. Ötleteket, tanácsokat kérnék, hogy mit tehetnék ezek ellen? Hogyan bízzak meg benne újra? elvégre nem csalt meg. Mit csináljak, hogy adjak neki szabad teret, úgy, hogy közben nem kínzom magam?

2013. márc. 20. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
jajj de jó kérdés, én is ugyanilyen helyzetben vagyok, csak egy 3 éves kapcsolatban. én is kíváncsian várom a válaszokat!
2013. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé gáz hogy fent van társkeresőn miközben van neki párja az azt jelenti valami nem működik vagy nem jó köztetek én is voltam ilyen helyzetben a barátnőmmel de mi leültünk és megbeszéltük amíg együtt vagyunk nem regizünk ilyen oldalakra ,azóta nálunk minden megfelelően működik .Azt tudom javasolni üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat .
2013. márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2012 novemberben nézett fel a társkeresőre ez előtt, legutóbb viszont márc.15én, végülis nem írt durvát a lányoknak, nem írta, hogy jól nézel ki megismernélek blablabla...

segítséget várok még mindig!!!!

2013. márc. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!