Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, ha 17 évesen...

Normális az, ha 17 évesen annyira félek néha a sötétben, hogy nem tudok elaudni? :/ lány

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hát igen, normális szerintem valami gyerekkori rossz álom, rossz élmény!
2013. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Az első milyen okos. Ha gyerekkori rossz élmény, akkor éppen hogy nem normális. De anélkül sem az. Egyébként ha becsukod a szemed, így is, úgy is sötét lesz, nem?
2013. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Háhá ez annyira kis jófej és aranyos dolog szerintem nem gáz. 17 F
2013. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 dani900 ***** válasza:

Nem az.

És a helyedben megkeresném az okát, valaminek a következménye ez.

2013. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem kiskorodban ért téged valamilyen negatív élmény a sötéttel kapcsolatban, mert a fóbiák gyökerei gyerekkorban alakulnak ki. Gondoltál már arra, hogy egy pszichológusnak beszélj a problémádról? Ha ezt nem szeretnéd, én a zenehallgatást javaslom, vagy találj ki egy történetet.
2013. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonimalkoholista ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, mindenkinek meg van a maga félelme, de nem azért hogy rossz legyen neked, hanem azért, hogu megerösítsen. Szerintem keress egy pasit, aki veled alszik, amíg nem tudod legyözni a félelmedet.
2013. ápr. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Úú, én is így vagyok vele! Anyukám azt mondta, hogy majd kinövöm.. hát eléggé ideje lenne már. ><" Van egy kis éjjeli lámpám, azzal szoktam elaludni.

Amúgy voltam már pszichológusnál régebben, és megállapították, hogy tök normális vagyok. Ahha, biztosan azért félek még mindig a sötétben..xD

17/L

2013. ápr. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
kicsit depressziós vagyok, anya pszichológushoz akar küldeni, de olyan dolgok történtek velem mostanában, amin nem igazán tudom túltenni magam, folyamatos bántások érnek.. bár ennek a félelemhez nem hiszem, h sok köze van >< régen a temetőhöz közel laktunk, akkor is féltem mindig, meg volt, h mozgott magától a fogkefém :S ijesztő volt :/
2013. ápr. 30. 20:07
 9/22 dani900 ***** válasza:
100%
Ne anyád miatt menj pszichológushoz, magadért tedd, hidd el, sok olyan dologra fog rávilágítani, amire eddig nem is gondoltál.
2013. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Először keresd meg az okát, hogy mitől van a sötéttől való félelem, próbáld meg legyőzni, utána keresd meg azt a személyt (a te esetedben fiút), aki átölel akkor, ha esetleg mégis félnél.. akihez hozzábújhatsz. ne haragudj, nem akartam érzelgős lenni a válaszadás végére. :$ 24/F
2013. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!