Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rájöttél már miért vagy ezen...

Rájöttél már miért vagy ezen a világon?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább zavar, hogy nem tudom "mire születtem". Olyan hatalmas ez a világ, tele élettel; mégis mindegyik teljesen más. Lenyűgöz és egyszerre riaszt is.

Jó annak, aki tudja mire született. Te tudod?



2013. ápr. 30. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
senki nem született céllal.
2013. ápr. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
100%
Mindenki ugyanarra. Hogy tapasztaljon, és e mellett a maga apró módján jobbá tegye ezt a helyet, ameddig itt él. Minden más másodlagos.
2013. ápr. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ne is érdekel. Megszülettem, pont. Ennyi. Élek, majd meghalok valamaikor. Kit érdekel?
2013. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A második válaszolóval értek egyet, tapasztalatszerés gyanánt vagyok itt, hogy tanuljak és jobbá váljak. Közben érdekes dolgokra jövök rá, mi miért van, vagy történik a világban/környezetemben...
2013. máj. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rohadtul felb*sz, hogy anyám, apám meg a nagyszüleim és anyám legjobb barátnői, meg apám legjobb barátai, és a mostoha szüleim is más-más dolgokat várnak el tőlem, mindegyikük más világnézeteket vall, és amikor nem iskolában rohadok, akkor hozzájuk kell külön-külön alkalmazkodnom. "Legyél jó szívű, és előzékeny, meg kedves és lesznek barátaid." "Minek a barátok, te csak a tanulással törődj!" "Kezdeményezz beszélgetést, nyiss a másik fél felé, és lesznek barátaid!" "Szard le az egészet nagy ívből szar vagy, sosem lesznek barátaid!" "Haverok... Te is olyanná válsz, mint a kortársaid. Felborult az értékrended, már nem Isten az elsődleges példaképed, csak futsz a trendek után" stb.stb.

Ez kiveszi minden energiámat, arra már semmi nem marad, hogy ezen is tudjak gondolkozni. Valószínűleg az a célom, hogy mindenkinek megfeleljek.

2013. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én hiszem hogy mindenki okkal/céllal született. azt hiszem én már rájöttem miért élek.
2013. aug. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!