Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerjem meg önmagam?...

Hogyan ismerjem meg önmagam? Hogyan tehetném jobbá a saját és a környezetem életét? 15/L

Figyelt kérdés
A tanév kezdete előtt halt meg a nagymamám,később becsapott a legjobb barátnőm,elveszítettem egy versenyt (nagyon maximalista vagyok),majd az a "barátnő" újra átvert.A nagymamám halála miatt nem tudok aludni és már sokszor gondoltam arra is,hogy jobb lenne ha meghalnék.Mit tegyek?A barátaim körében sem mindig érzem jól magam,rontom a hangulatot.Mivel felvettek a kiszemelt középiskolába az életem céltalanná vált.
2013. máj. 1. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Keress új célokat. Tanulj, hogy minél jobban teljesíts majd az érettségin, legyen nyelvvizsgád és, hogy felvegyenek majd egyetemre. Az a 4 év gyorsan eltelik ám. Én mint végzős most érettségiző fiú mondom ezt :)


18/F

2013. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Igen,én is ilyenekre gondoltam,de az új suliba kerülésig még van 4 hónap,szóval most a ballagás illetve tanárbúcsúztató szervezésével próbálom lefoglalni magam,csak az osztálytársaim mindenbe csak belekötnek,semminek nem örülnek.És a kimerültség...nem tudom elfelejteni a mamámat:minden este vele álmodok,felriadok és nem tudok elaludni szóval volt már hogy órán aludtam és ezért romlanak a jegyeim.Fogalmam sincs hogy mit tegyek :/
2013. máj. 1. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az osztálytársaiddal. Velük úgy se kell már sokáig együtt lenned. Bírd ki ezt a másfél hónapot azután a legtöbb osztálytársaddal úgy is megszakad a kapcsolat. A középiskolás barátságok lesznek majd az névadóak az életedben. :)
2013. máj. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy új sport szerintem el tudná terelni a figyelmedet és jól le is fárasztana. Vagy egy szerelem!
2013. máj. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,csak sportra nincs időm a szerelemhez meg még nem érzem érettnek magam. :/ járok zeneiskolába.Fuvolázok,illetve harsonázok is.Játszok a városi fúvószenekarban is.Ez kitölti a délutánjaimat,de még így is sok "szabadidőm" van.
2013. máj. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!