Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem találom önmagam, a nyugalmat?

Nem találom önmagam, a nyugalmat?

Figyelt kérdés

Túl vagyok egy szakításon,első kapcsolat volt.Fogtam magam, elköltöztem.Gondoltam azt fogom csinálni amire már régóta vágytam,( ez volt a költözés) és megnyugszom, élek úgy ahogy mindig szerettem volna. De olyan tombolás van bennem, nem bírok megnyugodni,mindig csak mennék,buliznék,ismerkednék, csinálom a hülyeségeket,teljesen kifordulok magamból.Vagy csak órákig bolyongok a városban, de az se jó.Otthon lenni se jó.Másnap meg verem a fejem a falba,én nem ilyen vagyok. Valami elveszett,nem bírok megnyugodni.Utálom ezt a tombolásos érzést.

Mit tegyek,hogy visszakapjam önmagam?


2013. márc. 28. 17:31
 1/1 Fehérkövecske válasza:

Melyik "önmagad" akarod visszakapni?

1) az érintetlen gyermekit

2) a "szűz" felnőttet

3) a "meg nem csalt" szeretőt

4) a reménykedő jövővárót

5) az Isten által alkotottat (de általad eddig nem ismertet)

2013. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!