Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek van joga saját...

Mindenkinek van joga saját élete fölött dönteni nem?

Figyelt kérdés
nekem ez a véleményem.. másnak ?

2013. ápr. 9. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

szerintem is így van,de ha az ember megpróbálja akkor jönnek a társadalmi elutasítások,érzelmi zsarolás stb

ezért kell lesz*rni a világot és a magad útját járni

2013. ápr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
most ezt úgy érted hogy jogában áll kinyírni magát? persze, meg sok esetben kicsit nehézkes is lenne számon kérni rajta utólag
2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen úgy értem.. mindennek joga van öngyilkosnak lenni.
2013. ápr. 9. 22:31
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
ha nem veszélyeztet ezzel más személyeket akkor csinálja.ha annyi esze van.
2013. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
joga végülis van, de csak egy gyenge, nagyon gyáva, felelőtlen, instabil emberek tesznek ilyesmit
2013. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem jog kérdése, hanem betegség kérdése.
2013. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Persze jogod van öngyilkosnak lenni. Jogod van ezzel tönkre tenni sok hozzád közel álló ember életét, akik nem olyan kis gyávák, hogy a problémákkal való szembenézés helyett az öngyilkosságot választják.
2013. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Az öngyilkossághoz nagyobb bátorság kell, csak ez az öngyilkosokban nem tudatosul. Tehát azzal az erővel amivel valaki ráveszi magát az öngyilkosságra megtudná változtatni az életét is pozitív irányba.
2013. ápr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel a lépéssel nem csak a saját élete fölött dönt valaki. És innentől kezdve ez nem döntés, hanem kegyetlenkedés másokkal.
2013. ápr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gyerünk pontozzatok le, pedig az öngyilkosság a lehetőő legegyszerűbb út, menekülés az élet és a problémák elöl, és persze szerintetek a bátor, felőllésgetljes és satbil[ami ebben az esteben a gyenge ellentéte] emberek menkülnek megukra hagyva mindenki mást, mert nincs olyan amber aki ne hiányozna senkinek

5-ös voltam

2013. ápr. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!