Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden érdektelen és értelmetl...

Minden érdektelen és értelmetlen lett, minden amit szerettem csinálni feleslegesnek tűnik, miért?

Figyelt kérdés

Olyan érzésem van, hogy meg kéne halnom, mert semmi értelme annak, hogy itt vagyok, minden csak egyre rosszabb.

Mielőtt elkezdenétek a szokásos cuccokat pontosan tudom, hogy a családomat hagynám cserbe meg ez gyengeség meg stb stb unom már.. ezeket én is tudom, megnyugodhattok van annyi eszem, hogy nem fogom megölni magam, mert tudom mit érezne a környezetem, de ezt az érzést nem tudom megemészteni magamban. Bármibe belekezdek kis időn belül nem tudom folytatni, mert rájövök hogy semmi értelme nem vezet sehova.. semminek nincs semmi értelme, mi a francnak csináljam? Nem okoz boldogságot semmi, ami eddig igen, se a hobbim se egy jó beszélgetés vagy csajozás vagy bulizás a haverokkal. Se az élet céljaim amikért eddig küzdöttem, hogy megcsinálom akármi is történik. Miért van ez? Nincs semmi jelentősebb külső tényező ami miatt ennyire érdektelennek kéne lennie mindennek.


2013. máj. 2. 01:22
 1/5 A kérdező kommentje:
bassza meg inkább jelentsétek kamunak a kérdést :S az elején jó ötletnek tűnt ide írni, de így utólag csak szánalmasnak érzem magam :S
2013. máj. 2. 01:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen. Szerintem egy szakítás jött ki később ezzel, de biztosat nem tudok. Már testi tüneteim is voltak, semmit nem volt kedvem csinálni, már szó szerint elmenni sem mertem. Orvoshoz mászkáltam mert folyton hányingerem volt stb. Aztán nem tudom hogy de erőt vettem magamon és valami visszarántott. Azóta is félek hogy ez visszajön mert nagyon rossz volt hogy mindent kilátástalannak látok. Csak annyit tudok tanácsolni hogy próbáld meg kikapcsolni kicsit a gondolataid. Olvass, túrázz vagy valami. Kicsit rázd fel magad ebből. Tudod mi a baj amúgy? Vagy hogy mivel kapcsolatban jött ez elő?
2013. máj. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha máshogy nem megy, akkor menj el pszichológushoz, segíteni fog. Persze ha van barátod vagy valakid, akiben 100%-ig megbízol és tudod, hogy nem nevet ki, akkor vele is beszélhetnél a problémádról, mert sokszor már az is nagy megkönnyebbülést okoz, ha kibeszéled magadból.
2013. máj. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dani900 ***** válasza:

Szánalmasnak érzed magad?

És, most, hogy látod milyen vagy, máris meg akarsz futamodni, hogy töröljék a kérdést?

Homokba dugod a fejed a problémáid elől.

Ezen kéne elsősorban változtatnod, ha nem fogadod el, hogy vannak hibáid, akkor addig nem is tudsz rajtuk változtatni.

2013. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hidd el én is előre látom a sok hobbipszichiátert, de írok valami értelmeset is neked.


ez lehet depresszió, ha semmi különös oka nincs, akkor valószínűleg vegyileg állnak rosszul a dolgok, magyarul változtatni kellene az életviteleden.

most leírhatnám részletesen, mit kell csinálni, de tapasztlataim szerint úgysem érdekli az ilyen embereket, úgyhogy csak annyit modnok, ha kíváncsi vagy, kérdezd meg, vagy menj el pszichiáterhez. mondjuk nem ártana előtte utánanézni, hogy ha drogokat fogs zkapni milyen függőségheket okoznak, de szerintem túlzottan egyelőre ez sem érdekelne téged. már az is eredmény, ha elmész.


lehetnek egyébként lelki forrásai is, amiket meg kellene szüntetni, anélkül megint nincs sok értelme a kezelésnek, de ehhez meg pszichológus kellene, vagy egy jó barát, amid nincs.


sok szerencsét

2013. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!