Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magyarok, miért kell egymást...

Magyarok, miért kell egymást bántani, miért nem lehet összetartani?

Figyelt kérdés

Már jó sok éve Angliában élek, és észrevettem, hogy az angolok, a lengyelek, a muszlimok meg minden más nemzet tagjai összetartanak, míg a magyarok...nyírják, ölik egymást.

Most komolyan, ez a sok gyűlölet mire jó? Miért kell egymásnak rosszat kívánni? Miért kell csúfolni, diszkriminálni egymást?

Párszor kiírtam pár kérdést és még interneten keresztül is egy vadidegen beszól nekem, ennek mi értelme van?

Én már szégyelem is, hogy magyar vagyok, egyáltalán nem vagyok patrióta. Igyekszem is elelvadni az angolok közé, mert Anglia sokkal többet tett értem, segítenek nekem, míg a saját hazámból elüldöznek. az iskolából, a házamból. Borzasztó!

Ti magyarok, most komolyan, miért vagytok ilyenek? :(



2013. máj. 2. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
vedd úgy h én összetartok veled :D
2013. máj. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én összetartok magammal
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én ausztriában élek, és én is sokszor szégyenlem hogy magyar vagyok, mert ujra és ujra azt hallom a rádióban h most ezt az üzletet rabolták ki, most azt az ékszerboltot, most meg amazt a benzinkutat!Kik? A magyarok...

Egyébként való igaz amit írsz, a külföldön élő magyarok ott csesznek ki a honfitársaikkal ahol csak tudnak!

2013. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
a magyarok? a cigányok inkább,de nagy szégyen ha ezt se tudod.
2013. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Miért nem tudtok kultúráltan válaszolni, tisztelet a kivételnek.

Egyébként a magyarok meg a cigányok is ugyanolyan rosszak, nincs köztük sok különbség.

2013. máj. 2. 23:37
 6/20 anonim ***** válasza:

"Egyébként a magyarok meg a cigányok is ugyanolyan rosszak, nincs köztük sok különbség."


http://www.youtube.com/watch?v=7rttdhGJPQo

2013. máj. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nem csoda h utálnak téged idióta vagy és ellenszenves,veled van a hiba
2013. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
4-es!! azok nem magyarok, hanem magyar állampolgárságú(esetleg törtmagyarsággal beszélő) CIGÁNYOK!!
2013. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

amúgy ez egyénfüggő... cigányok nélkül jóval előrébb tartanánk, ez tény! Nem értem, hogy miért erőltetik az integrációt, ha egyszer nem hajlandóak rá! :/

Az pedig tényleg kár, hogy nem találtál egy magyar barátot sem.

Most már angol vagy, köztük keress... maradj is ott és felejtsd el a nyelvünket meg a kultúránkat! SZIA!

2013. máj. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Shai-Hulud ***** válasza:
55%

Gyerekek, nem azt kell utálni, aki a szemünkbe mondja a hibáinkat....

Ez valóban gyerekes viselkedés.

Talán el kellene gondolkozni, hogy vajon MIÉRT alakult ki rólunk ez a kép?

Hátha tudunk valamit tenni ellene, azon kívül, hogy leköpködünk magunk körül mindenkit.

Mert ha így viselkedünk, akkor sajnos teljesen jogos a kritika.

2013. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!