Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem veszik észre az...

Miért nem veszik észre az emberek hogy nagyon egyedül vagyok teljesen depisen? Olyankor miért nem keresi senki az embert mikor beteg és maga alatt van? Tényleg senkit nem érdekel a másik? Csak saját maga?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el valakinek és akkor tudni fogja! Senki sem gondolatolvasó... :/
2013. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én keresem az olyan barátnőmet, de néha lehúz ezzel, azzal meg főleg, hogy még segíteni se tudok neki. Én se vagyok a legboldogabb ember, sokszor depizek, de inkább magamban tartom, mert az emberek inkább menekülnek akkor előlem. :D
2013. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem keresnek melyebb ertelmet dolgokban, valoszinuleg csak faradtnak hisznek vagy morcosnak, esetleg azt hiszik hogy nem birod oket mert mergesnek tunsz ezert nem merik megkerdezni. Az is lehet hogy csak nem erdekli oket, mert nem olyan jo baratok mint amilyennek hiszed oket.

Velem is volt ilyen, az egyik baratnommel egyutt panaszkodtunk, a masik meghallgatott de nem nagyon tudott segiteni, gondolom megunta hogy lelki szemetesladanak "tartom", meg ha en nem is vettem eszre hogy ezt csinaltam es megunta. Senki sem szereti ha lehuzzak es elveszik a kedvet. Attol meg nem biztos hogy onzo.

Az egyik baratnom depis, nehez idoszakot el at, es probalok neki segiteni, felviditani de sehogy sem lehet, barmit is mondok. Azt mondja keptelen ra, ugysem sikerulne, es meg csak meg sem probal masra gondolni csak arra ami szomoruva teszi. Ha azt szeretne hogy segitsek neki akkor megfogadna a tanacsomat, de o inkabb valami csodara var es/vagy sajnaltatja magat. Velem is volt ilyen, megertem ot, de egy ido utan mar rosszul esik es zavar hogy nem akar semmit sem csinalni es en sem tehetek erte semmit. Pszichologus meg nem vagyok.

2013. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kriszti, engem Sky Infinite-nek hivnak. Engedd meg, hogy valaszom elgondolkoztasson. Minden embernek energia kisugarzasa van. Ezeket a kisugarzasokat tudjuk befolyasolni. A legbonyolultabb dolgok a legegyszerubbek. Mikor boldognak errezuk magunknak, sikeresnek, erosnek, olyan erzes, ami a legcsodalatosabb az ember eleteben. Ez az erzes kisugarzasa a leg vonzobb embertarsainkra. Ilyenkor van mikor sokan szeretnek es mindenki csak melleted akar lenni. Ez termeszetes. De a dolgoknak ket oldala van, a masik oldala mikor kudarcot vallunk, sikert vesztunk. Mikor sikert vesztunk, boldogtalanok leszunk es ha boldogtalanok vagyunk, gyengek es betegek leszunk. Ha szeretnel boldog lenni, sikeres es fit, marpedig szeretnel mert bator vagy, hogy feltetted a kerdest. Amit tenned kell, nezz a tukorbe es a szemedben latni fogod a gyonyuro szemely ki benned van, o aki nem hagyott el es varja, hogy hidj benne. Kezdj hinni benne es meglatod, az ero visszater, meggyogyulsz, ujra erezni fogod a sikert es nagyon boldog leszel es az emberek majd akarjak tudni, hogy csinaltad es nagyon sokan fognak szeretni es soha nem leszel beteg.

Mr Sky Infinite

2013. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!