Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan engedhetném el a...

Hogyan engedhetném el a múltat? Hogy lehet elfogadni a változásokat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 18:57
 1/10 dani900 ***** válasza:
61%

Elengedni nem tudod.

De tanulni tudsz belőle, és akkor nem esel ugyanazokba a hibákba.

2013. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
44%

Nem tudod elengedni, mert már hozzádnőtt.


A család, barátok, egy kiskutya, vagy ha olyan szintű akkor egy pszichológus nagyon sokat tud segíteni.


Olyanokat csinálj, amiket szeretsz.

Sportolj és nevess sokat!

2013. máj. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Mindent el tudsz engedni. Semmi más nem kell hozzá, csak az, hogy megengedd magadnak, hogy felejts, és fejlődj. Ha párkapcsolati téma, pl. barátnődet vesztetted el, ne csüggedj. Sokkal rosszabb lesz. Keress másik nőket, keress barátokat, járj társaságba, sétálgass, sportolj, kocsikázz. Mindig vannak dolgok, amik az ember arcára mosolyt csalnak. És a legfontosabb: magad számára mindig te légy az első. Soha, senki nem ér annyit egy ember számára, mint saját maga, és a maga felé tanúsított tisztelet. Tiszteld magad. :)
2013. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Felugro válasza:
77%
A felejtés képessége belénk van kódolva. Ha nem így lenne, már kihalt volna az emberiség. Gondold el, mennyi szörnyűséget műveltünk az evolúció során. Ha az mind gyötörné a lelkiismeretünket, beleőrülnénk. A föld, amin jársz tele van tetemekkel és egyszer rajtad is ácsorognak majd. Nincs ebben semmi borzalom!
2013. máj. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Olvasd el ezt a cikket. Szerintem nagyon jó :)

[link]

2013. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 granat35 válasza:
100%
szerintem is nem tudod elfelejteni de eltudod fogadni pozitiv hozza allassal hogy kell menjen az elet tovabb ha igy ha ugy csak mar nagyon ovatos leszel mindennel es mindenkivel
2013. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló, nagyon köszönöm, hogy betetted ezt a linket, mert én is a múlt szörnyűségeiből próbálok kilábalni és nagyon sokat segített nekem ez a cikk.
2013. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
77%
Ajánlom a [link] nézegetését!
2013. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Akármi történik veled az nem más, mint tapasztalat. Akármilyen jó dolog, vagy akármilyen tragédia történik, az nem a személyiséged része. Mind csak élettapasztalat. :)
2013. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
(5-ös vagyok, 7-esnek: Nekem is sokat segített, örülök, hogy Neked is. :) )
2013. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!