Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A titok c. könyvben leírtak...

A titok c. könyvben leírtak milyen változásokat hoztak életedbe?

Figyelt kérdés
Csak pozitív hozzáállású emberek írjanak. :)
2010. márc. 12. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Én pozitívan állok hozzá: A titok című könyv egy baromság
2010. márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én kilábaltam a depresszióból a segítségével ( persze nem csak ez segített, sok önismereti könyvet elolvastam), az emberek bírják hogy ilyen optimista vagyok és ez felvidítja őket is... azért ez egész jó nem?:D aztáán nézzük csak... megtaláltam azokat a hobbikat, foglalkozásokat amire vágytam. Több barátom is lett.... minden szupi.
2010. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megváltozott a szemléletmódom a világról, optimistább lettem, jobban átlátom a lényeget, megnőtt az önbizalmam és a lelkierőm, céljaim vannak, kigyógyultam régi depressziókból és a PC-függőségből.


Anyagilag kilábaltam a slamasztikából, voltak jó munkáim, vettem egy autót, felújítottam a ruhatáramat, vettem új bútorokat.


Számos nagyon jófej embert ismertem meg, jókat buliztam és még jobbakat k..váztam (már bocsánat). Most pedig egy kapcsolat is alakul.


Mindössze ennyi:)

2010. márc. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkaptam akit akartam, kihúzott a depresszióból s a pánik betegségből, s nagyon megváltoztatta a hozzáállásomat az élethez. S mindenféle finom apróságokat ;)
2011. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!