Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért találok egyre ijesztőbb...

Miért találok egyre ijesztőbb összefüggéseket az életemben?

Figyelt kérdés
Pl.: majdnem kiestem az osztályablakból (3. emeletről), délután pedig mesélt a mamám a nagybácsija öngyilkosságáról, aki Dávid volt. Ha fiú lettem volna én is Dávid lettem volna...

2013. máj. 4. 22:24
 1/2 piriiiiii ***** válasza:

A fent említett példa szerintem nem túl nyilvánvaló összefüggés...

Szerintem mindez csak véletlen. A Dávid egy nagyon szép név.

2013. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
62%
Nagyon durva,de én is nagyon sokszor tapasztalok ilyet..Szerintem az ember bevonzza magának ezeket a dolgokat,sőt néha már olyan mintha ezek a jelek valamire figyelmeztetni akarnak..Egy csomószor volt már nekem pl olyan hogy épp egy számot dúdolok a fejemben,és pont az megy a rádióban,mikor mekapcsolom..vagy pl. valakivel beszélek xy témáról random,és mondjuk suliban pont a témával kapcsolatban kezdünk el venni valami anyagot...De a te eseted,az krimibe illő. :DDD nyugi van,lehet egy véletlen egybeesés,de akár a sorsodnak egy intő jele is!!! :S
2013. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!