Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs értelme az életnek?

Miért nincs értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Úgy sz@r az életem ahogy van. A bűntudat egyszerűen felemészt... Függő vagyok, minden téren. (szerencsejáték, drog...) Holnap kezdődik az érettségi, nem félek tőle mert jó tanuló vagyok... de nem tulajdonítok neki nagyobb jelentőséget. Semmi értelme. Legszívesebben felkötném magam! Egész életemben csak kihasználtam az embereket. Semmi értelme, hogy éljek. Jobb lenne nélkülem az embereknek...

DE túl önző és gyáva vagyok ahogy, hogy megöljem magam. Mégis mi a francot tegyek? Teljesen értelmetlen minden...



2013. máj. 5. 20:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Változz meg, olvass Bibliai idézeteket.

Én azt szoktam mostanában, mert én Istenben hiszek, és nem az emberekben.

Nem késő megváltozni, térj jó útra, segíts akinek tudsz.

Szerintem a lelkiismereted is jobb lesz.

2013. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bűntudatod van, tehát jó ember vagy. Legalábbis nem olyan rossz, mint amilyennek gondolod magad. Fel a fejjel, sosem késő ahhoz, hogy változtass a dolgokon, a kérdés az, hogy akarsz-e változtatni, vagy feladod. Van értelme az életnek, csak a sötéttől nem látsz rendesen, de hogyha elkotrod a gazt akkor megtalálhatod a virágot is. :) Hogyha szeretnél beszélgetni erről, akkor nyugodtan írj rám privátba én meghallgatlak és segítek abban, amit tudok. 17/L
2013. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Skywalker33 ***** válasza:

Millernek igaza van.

Az élet rettentően értékes, a bukás amit megélsz arannyá változik mert egy életen át motiválni fog a jóra.

Mond ellent annak amit rossznak tartasz és az értelmeddel már megértetted hogy rossz. Kérj segítséget, imádkozz! egyedül nem megy.

Keresd az igazságot mert azt még úgy látom nem kapisgálod :)

Bűntudatot felejtsd el csak lehúz! Isteni lény vagy és komoly terved van erre az életre. Találd meg a tervet amit te magad készítettél mielőtt felejtős lettél :)

T :)

2013. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De kíváncsi lennék melyik nagyon okos pontozott le....de már megszoktam, hogy ha az ember segít, akkor semmibe nem nézik sokan.
2013. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ő feltudott ebből állni, neked is menni fog:))

2013. máj. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szia! Vannak jó rehabilitációs intézmények, pont ekkor van értelme, amikor már változtatni akarsz! nagyon ajánlom, szurkolok neked!
2013. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Már egy hete leálltam, de egész nap hányingerem van és iszonyatos érzés... fáj mindenem. Nem vagyok vallásos úgyhogy a biblia kilőve. (nem én pontoztalak le, mindenkit felpontozok)


Kedves Utolsó! Lehet igazad van, az lenne a legjobb ha végre megdöglenék...

2013. máj. 7. 06:59
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy vallásos legyél a biblia olvasásához! Amikor nagy bajban voltam, a 23. zsoltár nekem rengeteget segített!

Nem oldotta meg a problémáimat, de többször elolvasva megnyugodtam, nyugodtan tudtam pihenni, és kipihenten könnyebben találtam meg a megoldást. A hagyományos értelemben én sem vagyok vallásos!

Ajánlom még Dale Carnegi sikerkalóz sorozatának második kötetét, ami bár elég régi könyv, rengeteget segít az aggódásaid leküzdésében. Nem vagy önző, a drog tett azzá. Gyáva sem vagy, hiszen nagyon erős akarat kell, hogy egy hete nem anyagozol! Napról napra közelebb az alagút végének fénye, sok sikert.

2013. máj. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Az öngyilkosság a leggyávább döntés lenne. Keresd új kapcsolatokat. És építsd le a régi drogos cimbiket. Az élete mindenkinek sz..csak hogyha mindenki így döntene,mint te már senki sem élne. Talán azelőtt kellene Neked Döntened amíg itt Neked osztanák az eszet. A biblia helyett pedig kösd le az agyad értelmesebb dolgokkal. Sosem késő új életet kezdeni. A lényeg,hogy bízz magadban és Ne Foglalkozz senkivel..:)
2013. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: Akkor lennél önző és gyáava ha megtennéd. Inkább csináld meg például ezt a tesztet és megkapod a választ a problémádra: [link]
2013. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!