Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg nem szereti a többség...

Tényleg nem szereti a többség a csendes embereket? Miért van ez?

Figyelt kérdés

Munkatársaktól, osztálytársaktól, rokonoktól és úgy általában, akikkel egy légtérbe kerülök, mindig kapom az osztásokat.

"De csendben vagy basszus, szinte észre sem lehet venni."

"Miért nem szólsz?"

"Mindig ilyen kussban vagy?"


Miért kell rám emiatt földönkívüliként tekinteni?? Jó, tudom, a magam fajták vannak kisebbségben, de akkor is.

Egyszerűen nem szeretek beszélni, inkább gondolkodok, álmodozok. Persze ez nem azt jelenti, hogy meg sem szólalok, csak tömören fejezem ki magam, feleslegesen nem fecsérlem a szavakat, csak ha fontos.



2013. máj. 5. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a csendes embereket! :)

Én sem beszélek sokat, úgy vagyok vele hogyha valamit tudni akarnak akkor megkérdezik. Magamtól nem kezdek el beszélni...

2013. máj. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Jaaaj én ugyan ilyen vagyok, csak jóval idősebb és szerintem hátrány csendesnek lenni, mert igy az emberek unalmasnak találnak, nem barátkoznak a csendes emberrel, mert valahogy nincs alkalom a barátkozás elindításához. Az iskolában, munkahelyen nem veszik észre ha az ember tud, csak nem kürtöli világgá. Én most külföldön élek és ismét tanulo, és bizony itt is megkapom az írásbeli feladatokra, hogy tövden és tömören írok. De basszus én ilyen vagyok! Nincs szófosásom és nem is szeretem azt. Pl ha tőlem megkérdezik, milyen színű a fű én annyit mondok zöld, más meg 2 órán keresztül beszél róla. Közben meg persze nem mond semmit!!
2013. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek 99%-ával csendes vagyok, van 1%, akinek imádok beszélni: barátok, közeli családtag, de ennyi. Engem nem izgat, mert körülöttem mindenki csak fecseg és fecseg, rám már senki se figyel fel. :D Az elején idegesítő volt, mert én is beszélni akartam, aztán ettől az elnyomottságtól olyan csendes lettem, hogy harapófogóval kell kihúzni belőlem valamit. Suliban nagy hátrány volt nekem is, hogy tömören fogalmaztam, lényegre törően, míg mások csak rizsáztak és rizsáztak.
2013. máj. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!