Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen fiúról, illetve ez már kicsit félelmetes egy lány számára?

Figyelt kérdés

(Hosszú lesz, csak akkor válaszolj ha el is olvasod ...)


Bevallom hogy elég furcsa vagyok még szerintem is.Az életben sok rosszat átéltem és megannyi stressz ért és ér folyamat.


A gyerekkorom nem azt mondom hogy borzasztó volt mert minden megvolt ami egy gyereknek kell család anyagi háttér oktatás stb.Még sem volt családomban olyan szoros kapcsolat sokat basztattak családon belül(nem szüleim) nyomták rám stresszt folyamat még akkor is ha meghalt valaki.Nem tudom megfogalmazni lényeg hogy családom folyamat nyomaszt és ha nem teljesítem elvárásokat kapok bőven.


Alapjába véve csendes vagyok visszafogott de olyan düh lappang bennem amit nem lehet kifejezni.Nem tudom kiadni sehogy mint ha nem lennének már érzéseim.Nem tudok semminek önnfennt örülni nem tudok semmin sírni és csak nyom belülről és néha úgy érzem széjjel szednék mindent vagy verekednék. Egyszerűen elönt az agresszió olykor


Erre szokták mondani hogy ilyenekből lesznek bűnözök ... és tényleg van hogy elgondolkodok olyan dolgokon ami bűn.Eszembe se kéne ilyennek jutni.


Nem sírok én az életem miatt olyan amilyen csak változni akarok de egyedül nem megy .. Érzem hogy szeretnék de kéne valaki egy lány aki tényleg tud így szeretni.De ilyen embert lehet egyátalán ? Néha még én is megijedek magamtól nem hogy más ...


Van így esélyem egy szebb életre ? Nem fogom feladni soha de azért kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.


Köszönöm a válaszokat, előre is !


2013. máj. 6. 22:25
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim válasza:
100%

Egyszer úgy is jön valaki, aki miatt megváltozol.

Legyél türelmes! A mai világban ez hatalmas erény.

Addig is keress valami elfoglaltságot a haragod levezetéséhez!

2013. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim válasza:
100%
nem hinném hogy a mai felszínes lányokat érdekelné a lelkivilágod, egy újabb joker van születőben :D
2013. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem mondhatnám, hogy félelmetes.
2013. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Íronikus amit írtál kedves második.Mikor láttam azt a filmet teljesen átéreztem azt a karaktert.Tudom hogy nem vagyok rendben lelkileg és az egész életemben volt egy törés mikor minden megváltozott.Hogy mi az az lényegtelen de azóta nem vagyok önmagam.És pont ez az amiről beszéltem hogy "olyanokon" gondolkodok ami bűn !
2013. máj. 6. 22:30
 5/54 anonim ***** válasza:
Az én barátom hasonló típus,csendes,zárkózott,visszafogott,belül meg elementáris erővel tombolnak benne az érzések,hangulatok,az indulatok,az elfojtott agresszió.Nem volt boldog gyerekkora,sok trauma,bánat és fájdalom érte,nem volt előtte anyai minta,mert korán elveszítette.Én úgy érzem,sokat segítettem neki a törődéssel és szeretettel,amit adtam.Igaz,végtelen türelem és kötélidegek kellettek hozzá,hogy megnyíljon előttem,hogy merjen szeretni,hogy megtanuljon kötődni.Szóval szerintem melléd is egy állhatatos,jólelkű,türelmes barátnő kéne,aki melletted áll,segít neked,kitart melletted.Aki megtanít érzelmileg pár dologra,aki mellett kibontakozhatsz.
2013. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
95%
Vihar közeleg, Mr. Wayne..
2013. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 6.


Ez jól esett csak gondolom ritka az ilyen lány és nehéz lesz megtalálni de igyekszem... Nekem is jogom van a boldogsághoz .

2013. máj. 6. 22:36
 8/54 anonim válasza:
én karakterével jobban tudok azonosulni, hihetetlen hogy mit hoz ki egyesekből a nőhiány :)
2013. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
hajnal előtt a legnagyobb a sötétség..
2013. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Azoknak meg akik itt poénkodnak az életemmel, kívánom hogy csak 1 napig érezzék azt a nyomást és düh-t ami engem már évek óta ellep.Megnézném akkor mennyire lenne vicces.
2013. máj. 6. 22:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!