Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl félelmetes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl félelmetes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem volt még soha kimondottan "csajom", csak a vágy meg az utalások voltak meg néhány lánnyal kapcsolatban, de soha nem mondtuk ki konkrétan, hogy járnánk, így sokkal izgalmasabb volt.

Magas, fekete hajú, barna szemű 18 éves srác vagyok, állítólag jóképű, általában magabiztosan, mély hanggal lépek fel és egyszerűen elegem van abból, hogy állandóan nekem kell beszédbe elegyednem másokkal, mert ők nem mernek. Többször megkérdeztem már emberektől akik szimpatikusnak tartottak, hogy ha szimpatikusnak tűntem, akkor miért nem jöttek oda és erre a válasz rendszerint az volt, hogy nem mertek meg stb.. én viszont már belefáradtam, hogy mindent nekem kell csinálnom. Nekem jelenleg csak egy szép, cuki lány kellene, akivel elmehetek egy romantikus piknikre, vagy akár bulizni, de alig akad valami programom... Sokkal jobban szenvedek, mint ahogy a leírtakból tűnne...


2012. márc. 17. 12:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jó neked, hogy magas vagy, én meg alacsony vagyok és ezért sokkal nehezebb párt találnom.
2012. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Most akkor tulajdonképpen azt várod, hogy ajánlatot tegyen neked egy lány? Vagy mi? Nem egészen értem. Biztos izgalmas nem kimondani egy csajjal, hogy járnátok, meg csak utalgatsz, akkor mégis mire számítasz?
2012. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Honnan a 3.14csából tudjam, hogy te félelmetes vagy e? Kicsit értelmetlen az egész kérdés, magyarázatban leírod hogy te szenvedsz, kép nélkül kérdezed hogy félelmetes vagy e..
2012. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nem értem h mi a baj.. attól h vki nem mert odamenni hozzád, még nem vagy félelmetes, csak félénkek, vagy nem tudom.. de miért nem te mész oda a lanyokhoz? ne várd már el :D
2012. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

12:41


Nem. Azt várom, hogy más is beszédbe elegyedjen velem, vagy érdeklődjön irántam, ne csak én. Tudod milyen nehéz eltalálni úgy egy szituációt, hogy ne jöjjön ki hülyén belőle az ember? Ráadásul valami elképesztően emberpróbáló és fárasztó is.

2012. márc. 17. 12:44
 6/20 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet.
2012. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
sztem tulagyalod....... :)
2012. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ma 12:44


Azért nem, mert fáradt vagyok és elegem van. Miért kell mindig nekem kezdeményezni? Ettől egyébként is mindig tartottam és sokszor jöttek ki hülyén a helyzetek, máskor meg csak rám-néztek és várták, hogy tovább beszéljek és csendben maradtak, mert látszott rajtuk, hogy be vannak tojva. Nekem nem elég csupán leszólítani valakit, először meg kell győznöm arról, hogy nem akarom becsapni, vagy kihasználni mert valamiért ez sugárzik rólam, vagy lövésem sincs..

2012. márc. 17. 12:50
 9/20 anonim ***** válasza:
sztem max akkor lehetsz félelmetes ha mindig morcos arcot vágsz :) mosolyogj egy kicsit, mesélj vicceket, legyél laza velük, és akkor tuti nem fognak félni tőled :D
2012. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló a problémám, ugyanúgy félnek tőlem, mert szerintük gyilkos agresszív tekintetem és kinézetem van. Természetesen tapadtak rám a nők de akárhányszor közelebb kerültem bizonyos nőknél sokan mondták hogy inkább legyünk barátok mert kedves vagyok és akkor nem veszítenénk el egymást, ha pedig járnánk akkor szakítás után nem állnánk szóba egymással. Engem ilyen indokokkal ráztak le pedig igazából csak féltek tőlem.

Nekem mondjuk volt már nem is olyan rég egy komoly kapcsolatom egy nagyon szép lánnyal imádtuk egymást és szinte mindent kihasználtunk amit csak lehetett. Ő is tartott tőlem az elején de amint megismert tudta hogy nincs mitől tartania, és biztonságban érezte velem magát. A szakításunknak teljesen más oka volt többnyire én akartam szakítani vele mert elég sok helyzettel élt már vissza, ebbe nem bonyolódok bele.

A lényeg az hogy most nekem is elég nehéz párt találnom mert ugyanúgy ránézésre félnek tőlem, és sokan nem nagyon akarnak velem találkozni. Bár van egy lány aki akar tőlem valamit, de attól meg én tartózkodok mert neki csak 2-3 éjszakás kaland kell aztán más farokhoz megy.


Én azt mondom neked hogy előbb utóbb elér téged a szerelem légy türelmes.

2012. márc. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!