Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha ti depressziósak lettetek...

Ha ti depressziósak lettetek egy olyan férfi miatt akit soha az életben nem kaphattok meg a fájdalmat mivel enyhítettétek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 9. 15:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Én mai napig az vagyok. Igaz, megkaptam a férfit, együtt jártunk 3 évig, de soha nem volt teljesen az 'enyém'. Jobban szerettem sokkal, mint ő engem. Nekem legjobb felejtés: munka! Azt hiszed, soha nem lábalsz ki ebből, de igen az a mondás :' Az idő minden sebet begyógyít'...Ha nem is gyógyít, de enyhít, az biztos!
2013. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igaz*
2013. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, lehet hogy ez "kamaszkori hülyeség", de évekig szerelmes voltam az osztálytársabma, aki viszont egyáltalán nem viszonozta az érzéseimet. Kikészített a tudat, hogy nem szeret. Vagdostam magam. De már rájöttem, hogy ez hülyeség, és sosem csinálnám. A munka lett az én metsváram is, pontosabban a tanulás. Nyáron meg a meló. Ez sokat használ.
2013. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is. Eleinte sz*r érzés, de mmajd elmúlik. Csak tereld el a figyelmedet, bulizz, pasizz, foglalkozz a hobbiddal. Nekem már nem fáj, egyre kevesebbet gondolok rá.
2013. máj. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!