Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legrosszabb testi kínzás...

Legrosszabb testi kínzás számodra?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez egy kicsit morbid,de nekem az hogy kivéreztetnek vénából.Vagyis hogy a fő vénáimat megvágják/elvágják és addig csinálják amég ki nem csöppen belőlem az útolsó csepp vérem.

2013. máj. 9. 15:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
amikor a csajom bevadul megkötöz és elkezdi kinozni a herém rugdossa harapja meg minden ez a legrosszabb és egyben izgató.
2013. máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
fogorvos
2013. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! látszik, hogy nem értesz a dologhoz


ha elvágják a vénáidat valóban elkezdesz erősen vérezni.. ja.. de nem nagy kínzás... a "kínzott" előbb gyengének érzi magát, majd szédülni kezd, és 2 liter vérveszteség magasságában elveszti az eszméletét, úgyhogy abból, hogy meghal kb semmi sem érez... a kínzásnak meg ugye a fájdalom lenne a lényege, ami vénavágásnál nincs meg, csak a vágott seb fájdalma, ami bőven elviselhető


a herezúzás már valóban nem kellemes, de amúgy túl sokat ne csináljátok, mert elég kényes szerv... ha akarsz még gyereket.. vagy spermát...


amit én hallottam, és szerintem durva kínzás, az inkább pszichés alapú... az embert úgy felöltöztetik különböző pólyákba, hogy képtelen tapintani, hallani, látni, szagolni, beszélni.. gyakorlatilag minden érzékszervét eltompították úgy, hogy a testet nem éri semmilyen inger.. ezt az állapotot egy egészséges huszonéves férfi körülbelül fél-1 óráig bírja józan ésszel, utána az elméje kezd felborulni.. gyakorlatilag megőrül tőle az ember..


vagy egy akkora dobozba zárják be az embert, mint amekkora ő maga állva, nem tud semerre se mozogni.. a dobozban peresze sötét van.. a doboz tetejéből körülbelül 5-10 másodpercente leesik egyetlen csepp víz, egyenesen a delikvens fejére.. szintén borzalmas pszichés állapotokat idéz elő


vagy egyszerűen macskát kötöznek az ember hátára, és bottal elkezdik ütni


csikizés

körömletépés, ujjperc törés/lecsípés (fogóval)

szemgolyó megvágása

orrvég levágása (a porc nem, csak a bőr)

haj csomóstúl való kitépése

tűszúrások

avagy folyamatos, egyenletes, de közepesen erőteljes ütések mérése a test bármely pontjára.. (youtube --> kanalas gyilkos:D)


szóval Kedves KÉrdező! attól még, hogy véres valami, nem biztos, hogy fájdalmas, vagy hatékony kínzás:)

2013. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hadd válaszoljak elvégre ez az én szakterületem!


http://www.youtube.com/watch?v=68usGP0WO54


http://www.youtube.com/watch?v=UUv9zCDrhxg



http://www.youtube.com/watch?v=3wvIUo6A29Q



http://www.youtube.com/watch?v=XL622jztLmA



Aki nem bírja a vért,cafatokat,netán félbevágott emberi testeket,annak nem ajánlott.Én mikor először végignéztem csak az elsőt,egy hétig nem tudtam párizsit,sonkát,virslit enni.


Szeretettel:Jigsaw

2013. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

akrvamindenit:O


csak az első videót néztem meg, az most így mára elég volt...

bár amúgy nem túl reális a dolog.. a minap boncoláson voltam (emberi boncolás), ott azért látszik, hogy nem olyan nagy dolog egy ember feldarabolása:)

2013. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

nah, megnéztem a többit is, az már nem olyan vészes, mert csak összevágott jelenetek:D


ki az a degenerált aki ezeket nézi? sőt.. ki az az elmebeteg, aki ezeket készíti?:D


amúgy ezek végülis nem kínzások, hanem kegyetlen játékok... iszonyatos pszichés terhelést okoz az embernek, ha ott van, de pl az első videó is 1 perc, utána vége.. ez csak egy beteges és véres játék, de kínzásnak azt tekintjük inkább, amikor van egy ember és végestelen ideig fájdalmat okozol neki..


najó, asszem megyek és megnézek valami Dóra a felfedezőt, vagy Thomas a gőzmozdonyt, hogy kompenzáljak:D

2013. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

És nem tudom hogy belefér-e a kérdésbe,de én nem csak a ténylegesen megtapasztalható,létrehozható,elkészíthető kínzásokat mondanám,hanemn nagy kedvenceimet,a görög mítoszokat.Ugyanois szerintem Prométheusz büntetését nem lehet túlszárnyalni.Ott vagy kikötözve egy félistenek álltal készített kibogozhatatlan csomóval,a kaukázus egyik sziklájához kötözve,és ha ez nem lenne elég,egy saskeselyű minden nap rád száll,és kivájja a májadat.z a seb nem halálos,életben maradsz.De minden éjszaka újranő a májad és a seb eltűnik.Aztán a sas csak újra és újra és újra jön,az idők végezetéig.


Na ezen tegyél túl!

2013. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

7es, ehhez hasonlót azért tudok mondani:D


jön Aphrodité, elcsábít, rávesz egy meggondolatlan szóra, aztán minden reggel a hárpia mellett ébredsz, az idők végezetéig:D (fedőneve: Asszony)

2013. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha megerőszakolnának, ez elég kínzás lenne.
2013. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Boccs de nem akarok rémálmokat így nem nézem meg a videót,mellesleg "vér iszonyos vagyok " szóval nekem elég nagy kínzás lenne ha kivéreztetnének...Persze szép lassan
2013. máj. 9. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!