Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legrosszabb testi kínzás...

Legrosszabb testi kínzás számodra?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez egy kicsit morbid,de nekem az hogy kivéreztetnek vénából.Vagyis hogy a fő vénáimat megvágják/elvágják és addig csinálják amég ki nem csöppen belőlem az útolsó csepp vérem.

2013. máj. 9. 15:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

naponta rágj el 5-6 algopirint 3-4 napon keresztül...

1 algopirin már egy hétre rontja a véralvadási időt... ha valakinek infarktusa van, akkor amíg a mentősök kiérnek, addig el kell rágcsálni 5-10 szemmel, és akkor a további vérrögképződést megakadályozza...

szóval miután jól megmérgezted magad, és nem alvad a véred rendesen, szúrd meg magad tűvel... napok alatt kivérezni viccesebb:D

2013. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

mondjuk a 11es válaszom csak elméleti síkon működik, azt is hozzá kell tenni..:D


http://www.youtube.com/watch?v=CLt1gd9PsnI

mindenképp nézzétek meg:D nem lesz tőle rémálmotok, nyugi:)

2013. máj. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat.Szóval melyik fizikai kínzás a rémálmod?
2013. máj. 9. 22:48
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Fűrész? A reggeli pirítós kenyér és tea mellett megnézem akármikor. Gyenge.


Számomra a legdurvább kínzás ( inkább kivégzés) az a kettéfűrészelés. Fejjel lefelé lógatva vagy, így kitűnő az agy vérellátás, majd a lábad között elkezdik a fűrészelést. A fűrész a legtöbb esetben az áldozat mellkasáig elért.


A bőr lenyúzása se lehet kellemes, mikor a csukján ejtettek egy kis bevágást majd a hátról elkezdték lefelé fejteni a bőrt.


Júdásbölcső. Fellógattak kötelekkel majd a kis hegyes fa szerkezetre ráejtettek a herénél fogva. Aranyos.



A középkor elég sötét időszak volt. Nekem ezek lennének a legrosszabb kínzások.


Ha meg már fűrészről van szó, szerintem ez nagyobb kín:


http://www.youtube.com/watch?v=YAZKtxoa6Yw

2013. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Az inkvizíció biztosította a legtöbb fájdalmas kínzást. Az egyik legkínzóbb az szerintem az lehet, mikor a pénisz nyílásodat össze varrták, majd sok vizet itattak veled.
2013. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
A kerékbetörés...
2013. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Itt van pár amit nem szeretnék átélni [link] Amúgy naggyából az összes középkori kínzás kb a legrosszabb... Ha egyszer valaki megkínozna (ami nem valószínű :)) és csak vénából véreztetnének ki annak nagyon örülnék ugyanis ez szinte teljesen fájdalommentes...
2013. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Útolsó:

jézusom...ezek elég durvák...

vissza vonom a kivéreztetést :D

(amúgy ez nem vicces,igazából szerintem nagyon gyalázatos nem tudom milyen ember képes ezeket elvégezni..)

2013. júl. 13. 01:06
 19/23 anonim válasza:
Nekem az, hogy egyesével törik ki mind a 20 újjam (Láb/Kéz)
2014. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár az előttem szólók is elég komolyak voltak, én a szememre vagyok a legérzékenyebb. Egyszer elképzeltem hogy átszúrnak rajta egy ceruzát, brrrr. Azóta is ha csak rágondolok, becsukom a szemem és eléteszem a kezem. Pedig szemüveget hordok
2014. ápr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!