Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én is olyan leszek mint a...

Én is olyan leszek mint a felnőttek?

Figyelt kérdés

Ugye a felnőttek mindig olyan határozottak, tudják mikor mit kell tenni, mi helyes mi nem, hogyan lehet nagy társaságban is a hangulatot feldobni, vagy egy embert megvígasztalni.

Én attól félek, hogy ez nekem nem fog menni. Úgy érzem, hogy olyan keveset tudok az életről, de próbálok okoskodni mindenfelé, dolgozok, tanulok. Szóval egyszer én is olyan leszek mint a szüleim vagy a nagyszüleim vagy vannak olyan emberek akik örökre világtalanok maradnak? Félek attól, hogy lesznek gyerekeim és nem tudom mit kell kezdeni velük, nevelni stb. Most főiskolára járok, dolgozok..23 éves vagyok. Még nem vesztem el ugye? :)


2013. máj. 9. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vesztél el, én idősebb vagyok, de hasonló a gondom. Szerintem a tapasztalat majd mindenben megsegít, elsőre sok minden nehéz, de az évek során belejössz.
2013. máj. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvasom te a legjobb kategóriás felnőttek közé fogsz tartozni.Miért?Mert nem vagy nagypofájú hülye,aki azt hiszi hogy lényegében mindenhez ért,és ezért mindenki fölé rendeli magát.Te nem ilyen leszel,mert érezni rajtad hogy szerény vagy.Nem fogod leugatni a gyereket ha valamiben nem 100%-os,nem fogod leugatni a párodat se ha csak kicsit hibádzik és nem fogod magad önkényesen mindenki fölé rendelni.

Szerintem már most jó ember vagy,és felnőttesebb mint a legtöbb biológiailag felnőtt.


Örülj különben hogy a te környezetedben csak a te álltalad leírt felnőttekkel találkoztál.Én sajnos még mindig (más szót nem tudok használni rájuk) s@ggfej közt élek,akik azt hiszik a felületes tudásukkal mindenkinél mindent jobban tudnak (nem is jobbamn!Egyenesen tökéletesen!),mindenkit azonnal a lehető legjobban megaláznak,verekednek (nincs megszabva hogy kivel.Számukra akárkinek be lehet húzni),és unalmasak.


Nagyon szívesen lenbnének sokan a helyedben hogy te csak rendes,felnőttes,okos,megbízható és céltudatos,de legfőbképp szavahihető felnőttekkel találkoztál,és rájuk akarsz hasonlítani.


A társasági életben megtanult dolgok pedig jönnek maguktól.Én is ugyanúgy alkalmatlannak találtam magam a közösségben való érvényesüléshez mint te magadat most.De semmi baj nincs ezzel,ez természetesen mindenkiben aki nem s@gfej kialakul.


Remélem minden jól fog menni neked,és hogy tudtam segíteni.

2013. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzek most 20 évesen :/
2013. máj. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 héten belül teljesen elfogod felejteni ezt a kérdést. :)
2013. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!